Košík
0
Porovnání 0

    Parametrický filtr

     

    Optické patchkabely

    Nejprodávanější

     
    Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 10m

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.; Konektory: 2x LC(M) - ...

    641,30

    s DPH

    530,00 Kč  

    bez DPH

    Cena

    Podrobné vyhledávání

     

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
     

    Filtrování výsledků

     

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    179,08 Kč

    s DPH

    148,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8702

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    313,39 Kč

    s DPH

    259,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.15.8702

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    192,39 Kč

    s DPH

    159,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8703

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    320,65 Kč

    s DPH

    265,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.92.8705

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    641,30 Kč

    s DPH

    530,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.15.8708

    Duplexní optický sigle mode OS2 kabel s konektory LC - LC 2m.

    235,95 Kč

    s DPH

    195,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8782

    Duplexní optický sigle mode OS2 kabel s konektory LC - LC 3m.

    271,04 Kč

    s DPH

    224,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8783

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    170,61 Kč

    s DPH

    141,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8701

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC. Konektory s nízkým vloženým útlumem (insertion loss).

    377,52 Kč

    s DPH

    312,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.15.8822

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    309,76 Kč

    s DPH

    256,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8708

    Duplexní optický kabel OM4 s konektory ST. Bezhalogenový materiál.

    239,58 Kč

    s DPH

    198,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.92.8833

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST. Bezhalogenový materiál.

    381,15 Kč

    s DPH

    315,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.92.8827

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    352,11 Kč

    s DPH

    291,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.15.8703

    Duplexní optický kabel s konektory LC - ST.

    367,84 Kč

    s DPH

    304,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.06.1001

    Duplexní optický kabel s konektory LC - ST.

    381,15 Kč

    s DPH

    315,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.06.1002

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    165,77 Kč

    s DPH

    137,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8700

    Duplexní optický kabel s konektory ST - ST.

    365,42 Kč

    s DPH

    302,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.92.9715

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC a ST.

    170,61 Kč

    s DPH

    141,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8721
    Označené produkty

    Na stránce

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.