Košík
0
Porovnání 0

    Hledat v kategorii

     

    Parametrický filtr

     

    ST-ST

    Nejprodávanější

     
    Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 2m

    Duplexní optický kabel s konektory ST - ST.; Konektory: 2x ST(M) ...

    179,08

    s DPH

    148,00 Kč  

    bez DPH

    Cena

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
     

    Filtrování výsledků

    7 produktů
    1 stránka
     

    Duplexní optický kabel s konektory ST - ST.

    285,56 Kč

    s DPH

    236,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.98.8930

    Duplexní optický kabel s konektory ST - ST.

    179,08 Kč

    s DPH

    148,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.9702

    Duplexní optický kabel OM4 s konektory ST. Bezhalogenový materiál.

    221,43 Kč

    s DPH

    183,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.8832

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST. Bezhalogenový materiál.

    199,65 Kč

    s DPH

    165,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.8823

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST. Bezhalogenový materiál.

    372,68 Kč

    s DPH

    308,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.8827

    Duplexní optický kabel s konektory ST - ST.

    330,33 Kč

    s DPH

    273,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.9715

    Duplexní optický kabel OM4 s konektory ST. Bezhalogenový materiál.

    379,94 Kč

    s DPH

    314,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.8839
    Označené produkty

    Na stránce

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.