Košík
0
Porovnání 0

    Parametrický filtr

     

    Optické sítě

    Nejprodávanější

     
    Optický patchkabel LC-LC 62,5/125 (multi mode), duplex, 10m

    Duplexní optický kabel s konektory LC - LC.; Konektory: 2x LC(M) -...

    415,03

    s DPH

    343,00 Kč  

    bez DPH

    Cena

    Podrobné vyhledávání

     

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
     

    Filtrování výsledků

     

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    196,02 Kč

    s DPH

    162,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8702

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    205,70 Kč

    s DPH

    170,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8703

    Duplexní optický kabel s konektory LC - LC.

    256,52 Kč

    s DPH

    212,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8782

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    179,08 Kč

    s DPH

    148,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8700

    Útlumový článek pro optické sítě s LC konektory.

    329,12 Kč

    s DPH

    272,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.01.0700

    Útlumový článek pro optické sítě s LC konektory.

    329,12 Kč

    s DPH

    272,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.01.0701

    Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro dvě vlákna (duplex).
    - průchodka do optických van
    - spojka optických kabelů.

    58,08 Kč

    s DPH

    48,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.17.0085

    Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro dvě vlákna (duplex).
    - průchodka do optických van
    - spojka optických kabelů.

    153,67 Kč

    s DPH

    127,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.17.0081

    Spojka / průchodka pro optické kabely do třídy OM4 s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex). Keystone.
    - průchodka do patchpanelů nebo zásuvek určených pro keystone moduly
    - spojka optických kabelů.

    83,49 Kč

    s DPH

    69,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.17.0002

    Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro dvě vlákna (duplex).
    - průchodka do optických van
    - spojka optických kabelů.

    32,07 Kč

    s DPH

    26,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.0655

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    332,75 Kč

    s DPH

    275,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8708

    Duplexní optický kabel s konektory SC.

    192,39 Kč

    s DPH

    159,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.9900

    Duplexní optický kabel s konektory LC -ST.

    252,89 Kč

    s DPH

    209,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.15.9951

    Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex).
    - průchodka do optických van
    - spojka optických kabelů.

    37,51 Kč

    s DPH

    31,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.17.0025

    Duplexní optický kabel s konektory ST -SC.

    244,42 Kč

    s DPH

    202,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.9811

    Duplexní optický kabel s konektory SC.

    244,42 Kč

    s DPH

    202,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.15.9902

    Duplexní optický kabel s konektory LC - LC.

    323,07 Kč

    s DPH

    267,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.8785

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST. Bezhalogenový materiál.

    419,87 Kč

    s DPH

    347,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.92.8827
    Označené produkty

    Na stránce

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.