Košík
0
Porovnání 0

    Hledat v kategorii

     

    Parametrický filtr

     

    SC-SC

    Nejprodávanější

     
    Optický patchkabel SC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 2m

    Duplexní optický kabel s konektory SC....

    193,60

    s DPH

    160,00 Kč  

    bez DPH

    Cena

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
     

    Filtrování výsledků

    12 produktů
    1 stránka
     

    Duplexní optický kabel s konektory SC - SC.

    279,51 Kč

    s DPH

    231,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.98.8912

    Duplexní optický kabel s konektory SC - SC.

    315,93 Kč

    s DPH

    261,10 Kč 

    bez DPH

     

    -45%

    21.95.0910

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory SC- SC. Bezhalogenový materiál.

    276,00 Kč

    s DPH

    228,10 Kč 

    bez DPH

     
    21.16.7915

    Duplexní optický kabel s konektory SC.

    193,72 Kč

    s DPH

    160,10 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.9902

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory SC- SC. Bezhalogenový materiál.

    315,93 Kč

    s DPH

    261,10 Kč 

    bez DPH

     
    21.16.7916

    Duplexní optický kabel s konektory SC.

    184,04 Kč

    s DPH

    152,10 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.9903

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory SC- SC. Bezhalogenový materiál.

    334,08 Kč

    s DPH

    276,10 Kč 

    bez DPH

     
    21.16.7917

    Duplexní optický kabel OM4 s konektory SC- SC. Bezhalogenový materiál.

    197,35 Kč

    s DPH

    163,10 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.8803

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory SC- SC. Bezhalogenový materiál.

    417,57 Kč

    s DPH

    345,10 Kč 

    bez DPH

     
    21.16.7918

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory SC- SC. Bezhalogenový materiál.

    566,40 Kč

    s DPH

    468,10 Kč 

    bez DPH

     
    21.16.7919

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory SC- SC. Bezhalogenový materiál.

    28 165,29 Kč

    s DPH

    23 277,10 Kč 

    bez DPH

     
    21.42.8747
    Označené produkty

    Na stránce

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.