Košík
0
Porovnání 0

    Hledat v kategorii

     

    Parametrický filtr

     

    ST-SC

    Nejprodávanější

     
    Optický patchkabel ST-SC 9/125 (single mode), duplex, 1m

    ...

    254,10

    s DPH

    210,00 Kč  

    bez DPH

    Cena

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
     

    Filtrování výsledků

    8 produktů
    1 stránka
     

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    263,78 Kč

    s DPH

    218,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.98.8922

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    199,65 Kč

    s DPH

    165,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.98.9471

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    217,80 Kč

    s DPH

    180,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.98.9472

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    555,39 Kč

    s DPH

    459,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.98.9811

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Bezhalogenový materiál.

    503,48 Kč

    s DPH

    416,10 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.8766
    Označené produkty

    Na stránce

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.