Košík
0
Porovnání 0

    Hledat v kategorii

     

    Parametrický filtr

     

    ST-SC

    Nejprodávanější

     
    Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, 2m

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC....

    326,70

    s DPH

    270,00 Kč  

    bez DPH

    Cena

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
     

    Filtrování výsledků

    6 produktů
    1 stránka
     

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    263,78 Kč

    s DPH

    218,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.98.8922

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.
    Pro propojení dvou zařízení s konektory ST a SC.

    323,07 Kč

    s DPH

    267,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.42.8920

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    199,65 Kč

    s DPH

    165,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.98.9471

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    326,70 Kč

    s DPH

    270,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.98.9472

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Bezhalogenový materiál.

    745,36 Kč

    s DPH

    616,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.95.9472

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Bezhalogenový materiál.

    977,80 Kč

    s DPH

    808,10 Kč 

    bez DPH

     
    21.42.8766
    Označené produkty

    Na stránce