Košík
0
Porovnání 0

    Hledat v kategorii

     

    Parametrický filtr

     

    ST-SC

    Nejprodávanější

     
    Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multimode), duplex, 10m

    Duplexní optický kabel s konektory ST -SC.; Konektory: 2x ST(M) - ...

    193,60

    s DPH

    160,00 Kč  

    bez DPH

    Cena

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
     

    Filtrování výsledků

    7 produktů
    1 stránka
     

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    271,04 Kč

    s DPH

    224,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.98.8922

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    186,34 Kč

    s DPH

    154,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.9802

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Bezhalogenový materiál.

    205,70 Kč

    s DPH

    170,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.8762

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    196,02 Kč

    s DPH

    162,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.9803

    Duplexní optický kabel s konektory ST -SC.

    193,60 Kč

    s DPH

    160,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.9811

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Bezhalogenový materiál.

    601,37 Kč

    s DPH

    497,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.8766

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    129,47 Kč

    s DPH

    107,00 Kč 

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.9800
    Označené produkty

    Na stránce

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.