Košík
0
Porovnání 0

    Roline Optický patchkabel SC-SC 62,5/125 (multi mode), duplex, 3m

    Optický patchkabel SC-SC 62,5/125 (multi mode), duplex, 3m

    Výprodej

    Duplexní optický kabel s konektory SC.

    Kód
    21.15.9303
    EAN
    7611990130788
    Záruka
    24 Měsíce
    Dostupnost
    Výrobce
    Roline
    Vaše cena s DPH
    211,75 Kč
    Vaše cena bez DPH
    175,00 Kč bez DPH
    porovnat
    Objednat

    ks

    koupit
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      Konektory2x SC(M) - 2x SC(M)
      Kabel2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (ø vlákna 62,5µm, ø obalu vlákna 125µm)
      - ø kabelu: 2,5mm
      - třída OM1
      - obal PVC
      Délka3m
      Barvaoranžová
      Druh obaluPE sáček s papírovou výztuhou a eurovýsekem
      Hmotnost výrobku65g
      Počet v prodejním balení1 / 40

      Podrobnosti o produktu

      Duplexní optický kabel s konektory SC.;
      Konektory: 2x SC(M) - 2x SC(M);
      Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr  vlákna 62,5µm, průměr  obalu vlákna 125µm)
                   - průměr  kabelu: 2,5mm
                   - třída OM1
                    - obal PVC;
      Délka: 3m;
      Barva: oranžová;
      Druh obalu: PE sáček s papírovou výztuhou a eurovýsekem;
      Hmotnost výrobku: 65g;
      Počet v prodejním balení: 1 / 40

      Produkt manažer:

      SECOMP PC Plus CZ,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva oranžová
      Délka 3m
      Délka (m) 3
      Kategorie 62,5/125µm OM1
      Konektor SC (M)
      Konektor 1 SC (M)
      Konektor 2 SC (M)
      Materiál izolace PVC
      Typ produktu Optický patchkabel duplex MM

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.