Košík
0
Porovnání 0

    Produkt je vyřazen!

    Produkt již není v naší nabídce.

    Kontaktujte prosím, manažera produktu:

    SECOMP a.s.

    secomp@secomp.cz

    Roline Optický patchkabel SC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 1m

    Optický patchkabel SC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 1m
     

    Duplexní optický kabel s konektory SC.

    Kód
    21.15.9901
    EAN
    7611990131259
    Recyklační poplatek
    0,10 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      Konektory2x SC(M) - 2x SC(M)
      Kabel2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací
      Délka1m
      Barvašedá tmavá
      Druh obaluPE sáček s papírovou výztuhou a eurovýsekem
      Počet v prodejním balení1 / 40

      Podrobnosti o produktu

      Duplexní optický kabel s konektory SC.;
      Konektory: 2x SC(M) - 2x SC(M);
      Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací;
      Délka: 1m;
      Barva: šedá tmavá;
      Druh obalu: PE sáček s papírovou výztuhou a eurovýsekem;
      Počet v prodejním balení: 1 / 40

      Produkt manažer:

      SECOMP a.s.,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Stránky o produktu:

      https://www.secomp.cz/_d680.html

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva šedá tmavá
      Délka 1m
      Délka (m) 1
      Kategorie 50/125µm OM2
      Konektor SC (M)
      Konektor 1 SC (M)
      Konektor 2 SC (M)
      Materiál izolace PVC
      Typ produktu Optický patchkabel duplex MM

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.