Košík
0
Porovnání 0

    Value Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM2, 3m

    Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM2, 3m

    Výprodej

    Duplexní optický kabel s konektory LC -SC.

    Kód
    21.99.9853
    EAN
    7611990169504
    Recyklační poplatek
    0 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Dostupnost
    Výrobce
    Value
    Vaše cena s DPH
    164,74 Kč
    Vaše cena bez DPH
    136,00 Kč bez DPH
    porovnat
    Objednat

    ks

    koupit
    Recenze
    NaN%
    Hodnoceno x
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      Konektory2x LC(M) - 2x SC(M)
      Kabel2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (ø vlákna 50µm, ø obalu vlákna 125µm)
      ø kabelu: 1,8mm
      třída OM2
      Délka3m
      Barvašedá tmavá
      Druh obaluPE sáček
      Hmotnost výrobku35g
      Počet v prodejním balení1 / 20

      Podrobnosti o produktu

      Duplexní optický kabel s konektory LC -SC.;
      Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M);
      Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr  vlákna 50µm, průměr  obalu vlákna 125µm)
                   průměr  kabelu: 1,8mm
                   třída OM2;
      Délka: 3m;
      Barva: šedá tmavá;
      Druh obalu: PE sáček;
      Hmotnost výrobku: 35g;
      Počet v prodejním balení: 1 / 20

      Produkt manažer:

      SECOMP a.s.,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Stránky o produktu:

      https://www.secomp.cz/_d10498.html

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva šedá tmavá
      Délka 3m
      Délka (m) 3
      Kategorie 50/125µm OM2
      Konektor SC (M), LC (M)
      Konektor 1 LC (M)
      Konektor 2 SC (M)
      Typ produktu Optický patchkabel duplex MM

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.