Košík
0
Porovnání 0

    Produkt je vyřazen!

    Produkt již není v naší nabídce.

    Kontaktujte prosím, manažera produktu:

    SECOMP a.s.

    secomp@secomp.cz

    goobay Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multi mode), duplex, OM2, 7,5m

    Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multi mode), duplex, OM2, 7,5m
     

    Duplexní optický kabel s konektory LC -SC.

    Kód
    21.92.9864
    EAN
    4040849961458
    Recyklační příspěvek
    0,10 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      Konektory2x LC(M) - 2x SC(M)
      Kabel125µm)\ø kabelu: 2,8mm\třída OM2\bezhalogenový
      Délka7,5m
      Barvaoranžová
      MateriálLSOH, FRNC
      Druh obaluPE sáček
      Hmotnost výrobku100g

      Podrobnosti o produktu

      Duplexní optický kabel s konektory LC -SC.;
      Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M);
      Kabel: 125µm)\průměr  kabelu: 2,8mm\třída OM2\bezhalogenový;
      Délka: 7,5m;
      Barva: oranžová;
      Materiál: LSOH, FRNC;
      Druh obalu: PE sáček;
      Hmotnost výrobku: 100g

      Produkt manažer:

      SECOMP a.s.,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Stránky o produktu:

      https://www.secomp.cz/_d7910.html

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva oranžová
      Délka 7,5m
      Délka (m) 7,5
      Kategorie 50/125µm OM2
      Konektor SC (M) LC (M)
      Konektor 1 LC (M)
      Konektor 2 SC (M)
      Typ produktu optický patchkabel duplex MM

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.