Košík
0
Porovnání 0

    Roline Optický patchkabel LC-LC 62,5/125 (multi mode), duplex, 1m

    Optický patchkabel LC-LC 62,5/125 (multi mode), duplex, 1m

    Výprodej

    Duplexní optický kabel s konektory LC - LC.

    Kód
    21.15.9251
    EAN
    7611990146864
    Záruka
    24 Měsíce
    Dostupnost
    Výrobce
    Roline
    Vaše cena s DPH
    254,10 Kč
    Vaše cena bez DPH
    210,00 Kč bez DPH
    porovnat
    Objednat

    ks

    koupit
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      Konektory2x LC(M) - 2x LC(M)
      Kabel2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 62,5µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací
      Délka1m
      Barvaoranžová
      Druh obaluPE sáček s papírovou výztuhou a eurovýsekem
      Hmotnost výrobku20g
      Počet v prodejním balení1 / 20

      Podrobnosti o produktu

      Duplexní optický kabel s konektory LC - LC.;
      Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M);
      Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 62,5µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací;
      Délka: 1m;
      Barva: oranžová;
      Druh obalu: PE sáček s papírovou výztuhou a eurovýsekem;
      Hmotnost výrobku: 20g;
      Počet v prodejním balení: 1 / 20

      Produkt manažer:

      SECOMP PC Plus CZ,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva oranžová
      Délka 1m
      Délka (m) 1
      Kategorie 62,5/125µm OM1
      Konektor LC (M)
      Konektor 1 LC (M)
      Konektor 2 LC (M)
      Materiál izolace PVC
      Typ produktu Optický patchkabel duplex MM

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.