Košík
0
Porovnání 0

    ROLINE Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 5m

    Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 5m

    Novinka

    Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.
    Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se propojují pouze jedním (simplexním) kabelem (bi-directional).

    Kód
    21.15.8623
    EAN
    7630049621633
    Recyklační poplatek
    0,10 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Dostupnost
    Výrobce
    ROLINE
    Vaše cena s DPH
    136,85 Kč
    Vaše cena bez DPH
    113,10 Kč bez DPH
    porovnat
    Objednat

    ks

    koupit
    Recenze
    NaN%
    Hodnoceno x
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      KonektoryLC(M) APC - LC(M) APC
      Kabelkabel s jedním jednovidovým skleněným vláknem
      ø vlákna 9µm, ø obalu vlákna 125µm
      třída OS2
      vnější ø 1,9mm
      Délka5m
      BarvaKabel: žlutá
      konektory: zelená
      MateriálLSOH
      Druh obaluPE sáček Roline s eurovýsekem
      Hmotnost výrobku20g
      Počet v prodejním balení1 / 5

      Podrobnosti o produktu

      Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.;
      Použití: Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se propojují pouze jedním (simplexním) kabelem (bi-directional).;
      Konektory: LC(M) APC - LC(M) APC;
      Kabel: kabel s jedním jednovidovým skleněným vláknem
                   průměr  vlákna 9µm, průměr  obalu vlákna 125µm
                   třída OS2
                   vnější průměr  1,9mm;
      Délka: 5m;
      Barva: Kabel: žlutá
                   konektory: zelená;
      Materiál: LSOH;
      Druh obalu: PE sáček Roline s eurovýsekem;
      Hmotnost výrobku: 20g;
      Počet v prodejním balení: 1 / 5

      Produkt manažer:

      SECOMP a.s.,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Stránky o produktu:

      https://www.secomp.cz/_d15787.html

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva žlutá
      Délka 5m
      Délka (m) 5
      Kategorie 9/125µm SM
      Konektor LC (M)
      Konektor 1 LC (M)
      Konektor 2 LC (M)
      Materiál izolace LSOH
      Typ produktu optický patchkabel simplex SM