Košík
0
Porovnání 0

    Roline SFP modul 1000Base-LX, 2x LC, single mode, 1310nm, 20km

    SFP modul 1000Base-LX, 2x LC, single mode, 1310nm, 20km
     

    SFP (GBIC, mini GBIC) modul s konektory LC pro optickou síť 1000Base-LX20.
    Osazuje se jako rozšiřující modul do zařízení (přepínače, médi konvertory…) s portem SFP.

    Kód
    21.14.3502
    EAN
    7611990198818
    Recyklační příspěvek
    1,50 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Dostupnost
    Výrobce
    Roline
    Vaše cena s DPH
    1 703,08 Kč
    Vaše cena bez DPH
    1 407,50 Kč bez DPH
    porovnat
    Objednat

    ks

    koupit
    Recenze
    NaN%
    Hodnoceno x
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      KonektorySFP(M) - 2x LC(F)
      Vlnová délka1310nm
      Kabelpřednostně single mode, možnost použití multi mode
      Standardy1000Base-LX20.
      Vzdálenostisingle mode kabel: až 20km
      multi mode kabel: až 550m
      Přenosová rychlost1,25Gb/s
      Napájení3,3V
      Barvastříbrná
      Materiálkov
      Rozměry14 x 12 x 56mm
      Hmotnost výrobku15g

      Podrobnosti o produktu

      SFP (GBIC, mini GBIC) modul s konektory LC pro optickou síť 1000Base-LX20.;
      Použití: Osazuje se jako rozšiřující modul do zařízení (přepínače, médi konvertory…) s portem SFP.;
      Konektory: SFP(M) - 2x LC(F);
      Vlnová délka: 1310nm;
      Kabel: přednostně single mode, možnost použití multi mode;
      Standardy: 1000Base-LX20.;
      Vzdálenosti: single mode kabel: až 20km
                   multi mode kabel: až 550m;
      Přenosová rychlost: 1,25Gb/s;
      Napájení: 3,3V;
      Barva: stříbrná;
      Materiál: kov;
      Rozměry: 14 x 12 x 56mm;
      Hmotnost výrobku: 15g

      Produkt manažer:

      SECOMP a.s.,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Stránky o produktu:

      https://www.secomp.cz/_d12856.html

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva stříbrná
      Konektor LC (F) SFP (M)
      Konektor 1 SFP (M)
      Konektor 2 LC (F)
      Materiál kov

      Související produkty

      1 605,07 Kč

      s DPH

      1 326,50 Kč 

      bez DPH

      Speciální nabídka

      21.13.1174

      9 026,00 Kč

      s DPH

      7 459,50 Kč 

      bez DPH

       
      21.13.1138

      2 482,32 Kč

      s DPH

      2 051,50 Kč 

      bez DPH

      Speciální nabídka

      21.22.1341

      3 323,27 Kč

      s DPH

      2 746,50 Kč 

      bez DPH

      Výprodej

      21.99.1197

      4 937,41 Kč

      s DPH

      4 080,50 Kč 

      bez DPH

       
      21.13.1067

      3 583,42 Kč

      s DPH

      2 961,50 Kč 

      bez DPH

       
      21.13.1069

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.