Košík
0
Porovnání 0

    Hledat v kategorii

     

    Parametrický filtr

     

    Média konvertory, SFP moduly

    Nejprodávanější

     
    Média konvertor 100Mb, RJ45 - SC multi mode, 100BaseFX (TFC-110MSC)

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou....

    2 012,23

    s DPH

    1 663,00 Kč  

    bez DPH

    Cena

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
     

    Filtrování výsledků

     

    3 portový Ethernet přepínač pro sítě 10Mbps a 100Mbps s jedním portem pro kabel POF.

    1 344,92 Kč

    s DPH

    1 111,50 Kč 

    bez DPH

    Speciální nabídka

    -29%

    21.13.1098

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou - média konvertor..
    Adaptér vhodný pro prodloužení 100Mb počítačové sítě přes optickou síť. Je vybaven SFP modulem, který je možno v případě potřeby vyměnit za SFP modul s jinými parametry.

    1 297,73 Kč

    s DPH

    1 072,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.1070

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou.

    1 943,87 Kč

    s DPH

    1 606,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1071

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou.

    2 014,05 Kč

    s DPH

    1 664,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.22.1095

    Adaptér pro přechod mezi metalickou a optickou sítí - média konvertor.

    672,16 Kč

    s DPH

    555,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.22.1278

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou.

    2 016,47 Kč

    s DPH

    1 666,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1070

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou, nebo z optické na jinou optickou.

    4 493,33 Kč

    s DPH

    3 713,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1067

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou - média konvertor.
    Adaptér vhodný pro prodloužení 1Gb počítačové sítě přes optickou síť. Je vybaven SFP modulem, který je možno v případě potřeby vyměnit za SFP modul s jinými parametry.

    3 607,62 Kč

    s DPH

    2 981,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1069

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou.

    1 353,39 Kč

    s DPH

    1 118,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.22.1097

    Adaptér pro přechod mezi metalickou a optickou sítí - média konvertor.

    1 544,57 Kč

    s DPH

    1 276,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1174

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou v provedení pro průmyslové použití.
    Kompaktní adaptér vhodný pro prodloužení 100Mb počítačové sítě přes optickou síť. Je vybaven SFP modulem (multimode), který je možno v případě potřeby vyměnit za SFP modul s jinými parametry. Použití ve ztížených podmínkách je umožněno odolným krytem s možností montáže na DIN lištu a velkým rozsahem napájení.

    4 738,96 Kč

    s DPH

    3 916,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1144

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou v provedení pro průmyslové použití.
    Kompaktní adaptér vhodný pro prodloužení 100Mb počítačové sítě přes optickou síť. Je vybaven portem SFP, do kterého je možno osadit SFP modul s požadovanými parametry. Použití ve ztížených podmínkách je umožněno odolným krytem s možností montáže na DIN lištu a velkým rozsahem napájení.

    4 684,51 Kč

    s DPH

    3 871,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1149

    SFP (GBIC, mini GBIC) modul s konektory LC pro optickou síť 1000Base-LX10.
    Osazuje se jako rozšiřující modul do zařizení (přepínače, médi konvertory…) s portem SFP.

    910,53 Kč

    s DPH

    752,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.14.3501

    SFP (GBIC, mini GBIC) modul s konektory LC pro optickou síť 1000Base-LX20.
    Osazuje se jako rozšiřující modul do zařizení (přepínače, médi konvertory…) s portem SFP.

    1 378,80 Kč

    s DPH

    1 139,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.14.3502

    SFP (GBIC, mini GBIC) modul s konektory LC pro optickou síť 1000Base-LX.
    Osazuje se jako rozšiřující modul do zařizení (přepínače, médi konvertory…) s portem SFP. Délka připojeného jednovidového (singleimode) vlákna může být až 20m.

    445,28 Kč

    s DPH

    368,00 Kč 

    bez DPH

    Novinka

    21.01.3502

    SFP (GBIC, mini GBIC) modul s konektory LC pro optickou síť 1000Base-SX.
    Osazuje se jako rozšiřující modul do zařizení (přepínače, médi konvertory…) s portem SFP.

    713,30 Kč

    s DPH

    589,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.14.3500
    Označené produkty

    Na stránce

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.