Košík
0
Porovnání 0

    Hledat v kategorii

     

    Parametrický filtr

     

    Média konvertory, SFP moduly

    Nejprodávanější

     
    Média konvertor 1Gb, RJ45 - SFP (TFC-1000MGA)

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou....

    1 460,47

    s DPH

    1 207,00 Kč  

    bez DPH

    Cena

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
     

    Filtrování výsledků

     

    3 portový Ethernet přepínač pro sítě 10Mbps a 100Mbps s jedním portem pro kabel POF.

    1 344,92 Kč

    s DPH

    1 111,50 Kč 

    bez DPH

    Speciální nabídka

    -29%

    21.13.1098

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou - média konvertor..
    Adaptér vhodný pro prodloužení 100Mb počítačové sítě přes optickou síť. Je vybaven SFP modulem, který je možno v případě potřeby vyměnit za SFP modul s jinými parametry.

    1 269,90 Kč

    s DPH

    1 049,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.99.1070

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou.

    2 210,07 Kč

    s DPH

    1 826,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1071

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou.

    2 055,19 Kč

    s DPH

    1 698,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.22.1095

    Adaptér pro přechod mezi metalickou a optickou sítí - média konvertor.

    735,08 Kč

    s DPH

    607,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.22.1278

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou.

    2 185,87 Kč

    s DPH

    1 806,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1070

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou, nebo z optické na jinou optickou.

    4 916,83 Kč

    s DPH

    4 063,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1067

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou - média konvertor.
    Adaptér vhodný pro prodloužení 1Gb počítačové sítě přes optickou síť. Je vybaven SFP modulem, který je možno v případě potřeby vyměnit za SFP modul s jinými parametry.

    3 752,82 Kč

    s DPH

    3 101,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1069

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou.

    1 462,29 Kč

    s DPH

    1 208,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.22.1097

    Adaptér pro přechod mezi metalickou a optickou sítí - média konvertor.

    1 663,15 Kč

    s DPH

    1 374,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1174

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou v provedení pro průmyslové použití.
    Kompaktní adaptér vhodný pro prodloužení 1000Mb počítačové sítě přes optickou síť. Je vybaven SFP modulem (multimode), který je možno v případě potřeby vyměnit za SFP modul s jinými parametry. Použití ve ztížených podmínkách je umožněno odolným krytem s možností montáže na DIN lištu a velkým rozsahem napájení.

    5 007,58 Kč

    s DPH

    4 138,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1144

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou v provedení pro průmyslové použití.
    Kompaktní adaptér vhodný pro prodloužení 1000Mb počítačové sítě přes optickou síť. Určený pro osazení SFP modulem podle požadavků na rychlost / vzdálenost přenosu. Použití ve ztížených podmínkách je umožněno odolným krytem IP30 s možností montáže na DIN lištu a velkým rozsahem napájení za 2 zdrojů.

    3 921,01 Kč

    s DPH

    3 240,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.22.1182

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou v provedení pro průmyslové použití.
    Kompaktní adaptér vhodný pro prodloužení 100Mb počítačové sítě přes optickou síť. Je vybaven portem SFP, do kterého je možno osadit SFP modul s požadovanými parametry. Použití ve ztížených podmínkách je umožněno odolným krytem s možností montáže na DIN lištu a velkým rozsahem napájení.

    4 948,29 Kč

    s DPH

    4 089,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.13.1149

    SFP (GBIC, mini GBIC) modul s konektorem LC pro optickou síť 1000Base-BX10.
    Osazuje se jako rozšiřující modul do zařízení (přepínače, médi konvertory…) s portem SFP.

    1 383,03 Kč

    s DPH

    1 143,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.22.1080

    SFP (GBIC, mini GBIC) modul s konektorem LC pro optickou síť 1000Base-BX10.
    Osazuje se jako rozšiřující modul do zařízení (přepínače, médi konvertory…) s portem SFP.

    1 829,52 Kč

    s DPH

    1 512,00 Kč 

    bez DPH

     
    21.22.1081

    SFP (GBIC, mini GBIC) modul s konektory LC pro optickou síť 1000Base-LX10.
    Osazuje se jako rozšiřující modul do zařízení (přepínače, médi konvertory…) s portem SFP.

    1 165,84 Kč

    s DPH

    963,50 Kč 

    bez DPH

     
    21.14.3501
    Označené produkty

    Na stránce

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.