Košík
0
Porovnání 0

    Roline SFP GBIC modul (mini GBIC) SX/LC

    SFP GBIC modul (mini GBIC) SX/LC
     

    SFP GBIC (mini GBIC) modul pro optickou síť 1000BaseT-SX.

    Kód
    21.14.3500
    EAN
    7611990173938
    Recyklační poplatek
    2 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Dostupnost
    Výrobce
    Roline
    Vaše cena s DPH
    701,20 Kč
    Vaše cena bez DPH
    578,00 Kč bez DPH
    porovnat
    Objednat

    ks

    koupit
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      Konektory2x LC(F)
      Přenosová rychlost1,25Gb/s
      Napájení3,3V
      Další informace- multi mode / 850nm
      Rozměry14 x 12 x 56mm
      Druh obaluplastová krabička
      Hmotnost výrobku15g
      Počet v prodejním balení1

      Podrobnosti o produktu

      SFP GBIC (mini GBIC) modul pro optickou síť 1000BaseT-SX.;
      Konektory: 2x LC(F);
      Přenosová rychlost: 1,25Gb/s;
      Napájení: 3,3V;
      Další informace: - multi mode / 850nm;
      Rozměry: 14 x 12 x 56mm;
      Druh obalu: plastová krabička;
      Hmotnost výrobku: 15g;
      Počet v prodejním balení: 1

      Produkt manažer:

      SECOMP PC Plus CZ,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Konektor LC (F)

      Související produkty

      5 537,57 Kč

      s DPH

      4 575,00 Kč 

      bez DPH

       
      21.14.3506

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.