Košík
0
Porovnání 0

    Roline Optická spojka ST/ST, simplex, singlemode

    Optická spojka ST/ST, simplex, singlemode
     

    Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex).
    - průchodka do optických van
    - spojka optických kabelů.

    Kód
    21.17.0021
    EAN
    7611990147243
    Záruka
    24 Měsíce
    Dostupnost
    Výrobce
    Roline
    Vaše cena s DPH
    79,86 Kč
    Vaše cena bez DPH
    66,00 Kč bez DPH
    porovnat
    Objednat

    ks

    koupit
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      KonektoryST(F) - ST(F)
      Další informaceuchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm)
      Poznámkamožno použít pro vícevidové (multimode) i jednovidové (singlemode) kabely
      Barvamodrá
      Materiáltělo : plast
      pouzdro: keramika
      Rozměryø 7mm x 30mm
      základna pro uchycení: 22 x 9,5 x 3mm
      Druh obaluPE sáček
      Hmotnost výrobku3g

      Podrobnosti o produktu

      Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex).;
      Použití: - průchodka do optických van
                   - spojka optických kabelů.;
      Konektory: ST(F) - ST(F);
      Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm);
      Poznámka: možno použít pro vícevidové (multimode) i jednovidové (singlemode) kabely;
      Barva: modrá;
      Materiál: tělo : plast
                   pouzdro: keramika;
      Rozměry: průměr  7mm x 30mm
                   základna pro uchycení: 22 x 9,5 x 3mm;
      Druh obalu: PE sáček;
      Hmotnost výrobku: 3g

      Produkt manažer:

      SECOMP PC Plus CZ,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Zařazení produktu

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva modrá
      Konektor ST (F)
      Konektor 1 ST (F)
      Konektor 2 ST (F)
      Materiál plast
      Typ produktu Optická spojka simplex SM

      Související produkty

      312,18 Kč

      s DPH

      258,00 Kč 

      bez DPH

       
      21.00.3511

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.