Košík
0
Porovnání 0

    Roline Optická spojka SC/SC, duplex, singlemode

    Optická spojka SC/SC, duplex, singlemode
     

    Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro dvě vlákna (duplex).
    - průchodka do optických van
    - spojka optických kabelů.

    Kód
    21.17.0081
    EAN
    7611990147304
    Záruka
    24 Měsíce
    Dostupnost
    Výrobce
    Roline
    Vaše cena s DPH
    153,67 Kč
    Vaše cena bez DPH
    127,00 Kč bez DPH
    porovnat
    Objednat

    ks

    koupit
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      Konektory2x SC(F) - 2x SC(F)
      Další informaceuchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm)
      Poznámkamožno použít pro vícevidové (multimode) i jednovidové (singlemode) kabely
      Barvamodrá
      Materiáltělo : plast
      pouzdro: keramika
      Rozměry26 x 9,5 x 27mm
      základna pro uchycení: 35 x 9,5 x 3mm
      Obsah baleníspojka, 2x vrut
      Druh obaluPE sáček
      Hmotnost výrobku10g
      Počet v prodejním balení1

      Podrobnosti o produktu

      Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro dvě vlákna (duplex).;
      Použití: - průchodka do optických van
                   - spojka optických kabelů.;
      Konektory: 2x SC(F) - 2x SC(F);
      Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm);
      Poznámka: možno použít pro vícevidové (multimode) i jednovidové (singlemode) kabely;
      Barva: modrá;
      Materiál: tělo : plast
                   pouzdro: keramika;
      Rozměry: 26 x 9,5 x 27mm
                   základna pro uchycení: 35 x 9,5 x 3mm;
      Obsah balení: spojka, 2x vrut;
      Druh obalu: PE sáček;
      Hmotnost výrobku: 10g;
      Počet v prodejním balení: 1

      Produkt manažer:

      SECOMP PC Plus CZ,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Zařazení produktu

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva modrá
      Konektor SC (F)
      Konektor 1 SC (F)
      Konektor 2 SC (F)
      Materiál plast
      Typ produktu Optická spojka duplex SM

      Související produkty

      896,61 Kč

      s DPH

      741,00 Kč 

      bez DPH

       
      21.99.0650

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.