Košík
0
Porovnání 0

    Proč nakupovat u nás

    • Odborná technická podpora online
    • Skladem přes 7 000 položek
    • Osobní odběr na naší adrese
    • Dodání do 3 h v Praze,
      do 24 h v ČR

    Novinka

    Popisky na kabely se suchým zipem, 10ks, barevné

    Popisky na kabely s upevňovacím páskem na suchý zip
    Papírové popisky v plastovém krytu nalepené na pásek se suchým zipem pro snadné upevnění na kabely. Umožňují snadné a rychlé označení jednotlivých kabelů, nebo svazků.

    320,65

    s DPH

    265,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    25.42.4404
    Roline
    Optický patchkabel E2000(UPC) - LC(UPC), 50/125 (multimode), LSOH, duplex, OM4, 3m

    Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a E2000 (LSH).

    758,67

    s DPH

    627,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.9473
    Roline
    Optický patchkabel E2000(APC) - LC(UPC), 9/125 (singlemode), LSOH, duplex, OS2, 10m

    Duplexní optický kabel s konektory LC - E2000.

    936,54

    s DPH

    774,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.9517
    Value
    DisplayPort aktivní kabel v1.2 (4K@60Hz), DP(M) - DP(M), 20m

    DisplayPort kabel s aktivním zesilovacím členem - pro přenos digitálního audio/video signálu.
    Pro propojení dvou zařízení s konektory DisplayPort s využitím vysokého rozlišení obrazu na větší vzdálenost.

    1 778,70

    s DPH

    1 470,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    14.99.3496
    Silverline kabel M12 4pin (F) - bez koncovky, kód A, 1m, PUR

    Kabel s kulatým 4 pinovým konektorem se šroubovým upevněním M12 a nezapojeným druhým koncem. Kód A.
    Pro připojování zařízení v průmyslovém prostředí. PUR izolace zaručuje vysokou odolnost proti nepříznivým provozním podmínkám (vlhkost, oleje, UV záření…). Kód A - použití pro připojování senzorů na sběrnici Devicenet, IO link a Profibus

    162,14

    s DPH

    134,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.50.3501
    Blackline prodlužovací kabel M12 4pin (M) - 4pin (F), kód A, 1m, PVC

    Prodlužovací kabel s kulatými 4 pinovými konektory se šroubovým upevněním M12. Kód A.
    Pro připojování zařízení v průmyslovém prostředí. Kód A - použití pro připojování senzorů na sběrnici Devicenet, IO link a Profibus

    196,02

    s DPH

    162,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.50.2600
    Kabel M12 4pin (F) - bez koncovky, kód A, 0,5m

    Kabel s kulatým 4 pinovým konektorem se šroubovým upevněním M12 a nezapojeným druhým koncem. Kód A.
    Pro připojování zařízení v průmyslovém prostředí. Kód A - použití pro připojování senzorů na sběrnici Devicenet, IO link a Profibus

    113,74

    s DPH

    94,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.50.0030
    Roline
    Optický patchkabel E2000(APC) - E2000(APC), 9/125(singlemode), APC, LSOH, duplex, OS2, 3m

    Duplexní optický kabel s konektory E2000.

    885,72

    s DPH

    732,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.9503

    Speciální nabídka

    Clicktronic
    HQ OFC Kabel cinch(M) - 2x cinch(M), audio, 2m

    Velmi kvalitní Y audio kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro připojení aktivního subwooferu se stereo vstupem.

    321,86

    s DPH

    266,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.90.1051
    goobay
    Napájecí adaptér síťový (230V) - iPad/iPod/iPhone, 5V/2,1A, bílý

    Napájecí adaptér 230V - 5V/2,1A pro iPad / iPod / iPhone.
    Především pro napájení iPad a iPad 2, který vyžaduje až 2,1A.

    - iPhone 2G,iPhone 3G, iPhone 3Gs, iPhone 4
    - iPod nano (1., 2., 3., 4. a 5. generace)
    - iPod mini (1. a 2. generace)
    - iPod touch (1. a 2. generace)
    - iPod classic (3., 4., 5. a 6 generace)
    - iPod Video (30GB, 60GB, 80GB)
    - iPod Photo.

    84,70

    s DPH

    70,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    19.92.2033
    goobay
    Kabel anténní (redukce) RP-SMA(M) - SMA(M), 0,15m

    Anténní kabel WiFi.
    Vnitřní zařízení -> vnitřní anténa.

    108,90

    s DPH

    90,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    21.92.1645
    Value
    Držák na smartphone, multifunkční

    Držák na mobilní telefon. Montáž na kulatý profil (trubice).
    Pro jednoduché uchycení mobilního telefonu nebo navigace na trubici (například řidítka kola). Ideální pro uchycení mobilního telefonu na dětský kočárek.

    214,17

    s DPH

    177,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    17.99.1117
    Roline
    Kabel datový SATA, 1m, lomený dolů

    Datový kabel pro Serial ATA.
    Připojení Serial ATA zařízení k Serial ATA řadiči. Jeden konektor je lomen tak, že po připojení k zařízení směřuje kabel dolů.

    12,10

    s DPH

    10,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.03.1561
    SCHROFF
    19" vyvazovací panel 1U, kov+plast, nasazovací třmeny, šedý

    Držák pro horizontální vedení kabelů v 19" racku. Výška 1HU.

    471,90

    s DPH

    390,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    26.10.4070
    goobay
    Dotykové pero pro kapacitní dotykové obrazovky, stříbrné

    Dotykové pero (stylus ) pro kapacitní dotykové displeje. S integrovaným kuličkovým perem.
    Pro ovládání zařízení s dotykovým kapacitním displejem, například iPad, iPhone, iPod, Sony, Samsung Nintendo DS, navigace (TomTom, Navigon ...).

    104,06

    s DPH

    86,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    19.92.5201
    Roline
    Ethernet přepínač s konvertorem pro optické kabely POF, 2xTP, 1x POF

    3 portový Ethernet přepínač pro sítě 10Mbps a 100Mbps s jedním portem pro kabel POF.

    2 190,10

    s DPH

    1 810,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    21.13.1098

    Výprodej

    CROMO
    High Speed HDMI kabel s Ethernetem, 4K, HDMI A(M) - HDMI A(M), západky, 2m

    HDMI kabel pro vysoké rozlišení, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu a propojení zařízení pomocí Ethernet kanálu. Pro propojení zařízení s vysokým rozlišením (do 4K ).
    Pro propojení zařízení jako je Blu-ray přehrávač, receiver s dekodérem pro HD zvuk, satelitní HD televize, digitální kabelová televize , nebo DVD přehrávač s televizí s rozlišením FullHD a vyšším. Zároveň umožňuje komunikaci mezi propojenými zařízeními přes Ethernet kanál (pokud obě zařízení tuto funkci podporují).

    517,88

    s DPH

    428,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.44.5542
    Roline
    Kabel pro přepínač počítačů,USB A(M)/DVI - USB B(M)/DVI, "star",1,8m

    Sdružený kabel (1xDVI-D,1xUSB) pro připojení počítačů ke KVM přepínači.

    113,74

    s DPH

    94,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.01.4792
    Roline
    U/FTP patchkabel kat. 6a, 1m

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    62,92

    s DPH

    52,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.1661
    Roline
    Kabel pro přepínač počítačů, USB A(M) / DVI - USB B(M) / DVI, "star", 4,5m

    Sdružený kabel (1xDVI-D,1xUSB) pro připojení počítačů ke KVM přepínači.

    142,78

    s DPH

    118,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.01.4795
    Roline
    Optický patchkabel MTRJ-ST 62,5/125 (multi mode), duplex, 5m

    Duplexní optický kabel s konektory MTRJ a ST.

    48,40

    s DPH

    40,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.8935
    Value
    Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, 20m

    Duplexní optický sigle mode OS2 kabel s konektory LC - LC 20m.

    296,45

    s DPH

    245,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.99.8787
    Roline
    UTP patchkabel kat. 6, Component Level, LSOH, 3m, šedý

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 1Gb. 100% testovaný na component level.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    102,85

    s DPH

    85,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.2003
    goobay
    DisplayPort-HDMI kabel, miniDP(M) -> HDMI M, 1m

    Kabel mini DisplayPort -> HDMI.
    Pro připojení zobrazovacího zařízení (TV, projektor) s konektorem HDMI ke zdroji signálu (PC) s konektorem mini DisplayPort.

    312,18

    s DPH

    258,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.92.6061

    Rozbaleno

    Clicktronic
    HQ Optický kabel Toslink TOS(M) - TOS(M), 15m + redukce na optický jack3,5M

    Velmi kvalitní Toslink kabel s redukcí na optický jack 3,5mm z řady Clicktronic Casual.
    Pro propojení dvou zařízení s optickým vstupem a výstupem.

    660,66

    s DPH

    546,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    11.93.1137
    Clicktronic
    HQ OFC DisplayPort - HDMI kabel, DP(M) -> HDMI A(M), 15m

    Velmi kvalitní DisplayPort -> HDMI kabel řady Clicktronic Casual. Typ 1.
    Pro připojení zobrazovacího zařízení (TV, projektor) s konektorem HDMI ke zdroji signálu (PC) s konektorem DisplayPort.

    1 875,50

    s DPH

    1 550,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    11.93.1248
    Roline
    Držák LCD/TV, montáž na zeď, 4 klouby, do 20kg

    Držák LCD displeje nebo TV s VESA 75 x 75mm - 200 x 100mm, rameno 43cm. Montáž na stěnu.
    Držák navržený pro montáž standardních plochých televizí a displejů. Díky velkému rozsahu montážních rozměrů pro displeje (VESA 75x75 - VESA 200x100), vyhoví požadavkům na montáž nejrůzněších typů televizí s úhlopříčkou 10 - 32". Jeho 4 klouby umožňují dokonalé nastavení televize v prostoru. Základna ramene se montuje na stěnu.
    Nový, pouze poškozený obal.

    419,87

    s DPH

    347,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    17.93.0008
    Clicktronic
    HQ OFC DisplayPort kabel, DP(M) - DP(M), 10m

    Velmi kvalitní DisplayPort kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro propojení zařízení s konektory DisplayPort.

    1 681,90

    s DPH

    1 390,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    11.93.1266

    Zánovní

    Value
    Držák pro zakřivené TV, 5 kloubů, 35kg, montáž na zeď, bílý

    Držák zakřiveného nebo standardního LCD displeje nebo TV s VESA 200 x 200mm - 400 x 400mm, rameno 51,5cm. Montáž na stěnu.
    Držák navržený pro montáž standardních i zakřivených plochých televizí. Díky velkému rozsahu montážních rozměrů pro displeje (VESA 200x200 - VESA 400x400), vyhoví požadavkům na montáž nejrůzněších typů televizí s úhlopříčkou 32 - 55". Jeho 5 kloubů umožňuje dokonalé nastavení televize v prostoru. Základna ramene se montuje na stěnu.
    Nové zboží s drobnou vadou - nejde nasadit střední krytka na pant.

    580,80

    s DPH

    480,00 Kč  

    bez DPH

    Zánovní

    17.93.1149

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.