Košík
0
Porovnání 0

    Proč nakupovat u nás

    • Odborná technická podpora online
    • Skladem přes 7 000 položek
    • Osobní odběr na naší adrese
    • Dodání do 3 h v Praze,
      do 24 h v ČR

    Novinka

    Roline
    Optický patchkabel E2000(APC) - E2000(APC), 9/125(singlemode), LSOH, duplex, OS2, 10m

    Duplexní optický kabel s konektory E2000.

    971,63

    s DPH

    803,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.9507
    Value
    DisplayPort aktivní kabel v1.2 (4K@60Hz), DP(M) - DP(M), 20m

    DisplayPort kabel s aktivním zesilovacím členem - pro přenos digitálního audio/video signálu.
    Pro propojení dvou zařízení s konektory DisplayPort s využitím vysokého rozlišení obrazu na větší vzdálenost.

    1 822,26

    s DPH

    1 506,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    14.99.3496
    SFP modul 1000Base-LX, 2x LC, Single Mode, 1310nm, Cisco kompatibilní, 20km (SFP-G-LR20-CIS)

    SFP modul pro optickou síť 1000BaseT-LX.
    Zásuvný modul pro připojení optické sítě s konektory LC.

    477,95

    s DPH

    395,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.01.3502
    Roline
    HDMI Ultra HD kabel s Ethernetem, aktivní, HDMI M-HDMI M, 5m

    Kvalitní HDMI kabel pro vysoké rozlišení s aktivním zesilovačem, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu. Pro propojení zařízení s vysokým rozlišením (do 4K2K).
    Pro propojení zařízení s výstupem HDMI jako je počítač nebo Blu-ray přehrávač s televizorem nebo displejem (se vstupem HDMI). Umožňuje přenos signálu ve vysoké kvalitě i při vysokém rozlišení (FullHD a vyšší). Tenký kabel a zkrácené koncovky pro snadnou instalaci.

    842,16

    s DPH

    696,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.04.5915
    goobay
    High Speed HDMI kabel s Ethernetem, HDMI M - microHDMI D(M), 3m

    Kvalitní HDMI kabel pro vysoké rozlišení, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu a propojení zařízení pomocí Ethernet kanálu. Pro propojení zařízení s vysokým rozlišením (do 4K2K).
    Pro propojení zařízení jako je Blu-ray přehrávač, receiver s dekodérem pro HD zvuk, satelitní HD televize, digitální kabelová televize , nebo DVD přehrávač s televizí s rozlišením FullHD a vyšším. Zároveň umožňuje komunikaci mezi propojenými zařízeními přes Ethernet kanál (pokud obě zařízení tuto funkci podporují).

    157,30

    s DPH

    130,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.92.5584
    Roline
    Gold DisplayPort kabel  v.1.4, DP(M) - DP(M), 2m

    Velmi kvalitní DisplayPort kabel - pro přenos digitálního audio/video signálu.
    Pro propojení dvou zařízení s konektory DisplayPort s využitím vysokého rozlišení obrazu.

    389,62

    s DPH

    322,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.04.5921
    Value
    USB redukce USB 2.0 C(M) -> microUSB B(F), černá

    Redukce USB z konektoru microUSB B samice na USB typ C samec.
    Pro připojení zařízení s konektorem USB C k počítači ( nebo HUBu) - pro nabíjení i přenos dat. Předpokládá použití kabelu USB A - micro USB B.

    65,34

    s DPH

    54,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    12.99.3191
    Value
    Nastavitelný stojan pro monitor, klávesnici a myš, černý

    Výškově nastavitelný stojan pro monitor, klávesnici a myš.
    Po umístění na stůl získáte snadno nastavitelný držák, umožňující ergonomické přizpůsobení výšky klávesnice / monitoru jak pro práci v sedě tak i ve stoje. Horní polici je možno použít jak na umístění monitoru, tak pro jiný účel.

    4 060,76

    s DPH

    3 356,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    17.99.1177

    Speciální nabídka

    goobay
    Adaptér omezující překroucení telefonního kabelu, RJ9M-RJ9F

    Otočný adaptér s konektory RJ9.
    Tento adaptér vyřeší vaše potíže s překrouceným kabelem ke sluchátku telefonu. Díky otočnému konektoru nedochází k překrucování kabelu při používání telefonu.

    30,25

    s DPH

    25,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.92.9903
    Optický patchkabel E2000(APC) - E2000(APC) 9/125(single mode), simplex, 2m

    Simplexní optický kabel s konektory E2000 - E2000.

    153,67

    s DPH

    127,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    21.98.8950
    Lindy
    Kabel prodlužovací MD15-FD15, 2m

    Prodlužovací datový kabel s konektory D-Sub 15.

    154,88

    s DPH

    128,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.44.3030
    Lindy
    Kabel prodlužovací MD37 - FD37, 2m

    Prodlužovací datový kabel s konektory D-Sub 37.

    375,10

    s DPH

    310,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.44.3037
    goobay
    Headset pro mobilní telefony (iPhone), stereo, mikrofon, 1x tlačítko, plochý kabel, červeno-černé

    Sluchátka - "pecky" s mikrofonem.

    219,01

    s DPH

    181,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    15.92.2822
    goobay
    S/FTP patchkabel kat. 6a, LSOH, 5m

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    98,01

    s DPH

    81,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    21.92.0865
    goobay
    Kabel anténní (redukce) RP-SMA(M) - SMA(M), 0,15m

    Anténní kabel WiFi.
    Vnitřní zařízení -> vnitřní anténa.

    108,90

    s DPH

    90,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    21.92.1645
    Rozdvojka RJ12 6P6C (2xF/1M), béžová

    Rozdvojení (duplikace) RJ12.

    10,89

    s DPH

    9,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.98.1263

    Výprodej

    Roline
    Optický patchkabel MTRJ-MTRJ 62,5/125 (multi mode), duplex, 5m

    Duplexní optický kabel s konektory MTRJ.

    128,26

    s DPH

    106,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.8975
    KÖNIG
    A/V konvertor  VGA + audio -> HDMI

    Konvertor signálu VGA na HDMI.
    Pro převod VGA signálu z PC na TV se vstupem HDMI. Zároveň umožňuje i převod zvukového stereo signálu na HDMI. Vhodný pro připojení nového displeje s HDMI vstupem ke staršímu počítači nebo notebooku s výstupem VGA.

    1 491,93

    s DPH

    1 233,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    77.70.0103
    Roline
    S/FTP patchkabel kat. 6a, Component Level, 10m, LSOH, zelený

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb. 100% testovaný na component level.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    341,22

    s DPH

    282,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.1947
    q2power
    Univerzální cestovní adaptér 230V -> US

    Redukce pro připojení cizích zástrček do amerických zásuvek.
    Z vidlice:
       - Austrálie/Číny 2-pol a 3-pol
       - Itálie 3-pol
       - UK 2-pol a 3-pol
       - Švýcarska 3-pol
       - USA 2-pol a 3-pol
       - Evropy 2-pol
    Do zásuvky:
       - USA 3-pol.

    194,81

    s DPH

    161,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    19.07.1572
    PC servisní sada Profi

    Sada nářadí.

    1 137,40

    s DPH

    940,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    19.06.2015
    Roline
    USB 2.0 elektronický přepínač  4:1

    USB 2.0 přepínač umožňující 4 počítačům sdílet jedno zařízení.

    740,52

    s DPH

    612,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    14.01.2336
    Roline
    S/FTP patchkabel kat. 6, LSOH, 10m

    Propojovací kabel pro počítačovou síť.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    212,96

    s DPH

    176,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.1840
    Roline
    U/FTP patchkabel kat. 6a, Component Level, 2m, LSOH, modrý

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb. 100% testovaný na component level.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    53,24

    s DPH

    44,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.1452

    Rozbaleno

    Clicktronic
    HQ OFC DisplayPort kabel, DP(M) - DP(M), 10m

    Velmi kvalitní DisplayPort kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro propojení zařízení s konektory DisplayPort.

    1 681,90

    s DPH

    1 390,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    11.93.1266
    Clicktronic
    HQ Optický kabel Toslink TOS(M) - TOS(M), 15m + redukce na optický jack3,5M

    Špičkový Toslink kabel s redukcí na optický jack 3,5mm z řady Clicktronic Advanced.
    Pro propojení dvou zařízení s optickým vstupem a výstupem.

    532,40

    s DPH

    440,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    -34%

    11.93.6137

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.