Košík
0
Porovnání 0

    SECOMP a.s.

    Proč nakupovat u nás

    • Odborná technická podpora online
    • Skladem přes 7 000 položek
    • Osobní odběr na naší adrese
    • Dodání do 3 h v Praze,
      do 24 h v ČR

    Novinka

    Value
    HDMI EDID emulátor (4K)

    Adaptér umožňující odeslání základních EDID informací místo originálních informací.
    Pro poskytnutí stálých EDID informací například za přepínačem.

    266,20

    s DPH

    223,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    14.99.3447
    ROLINE
    Optický patchkabel LC-LC, 50/125 (multimode), duplex, OM4, LSOH, armovaný, 5m

    Armovaný duplexní optický multi mode kabel s konektory LC. Bezhalogenový materiál.
    Pro propojení dvou zařízení s konektory LC. Armovaný kabel umožňuje použití pro aplikace se zvýšenými mechanickými nároky.

    556,60

    s DPH

    460,10 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.8613
    BACHMANN
    Sada držáků pro kabelové lišty, 4ks

    Držák pro kabelové lišty Bachmann
    Slouží k upevnení kabelových lišt k podložce. Po nasunutí do otvoru lišty se šroubuje přiloženým vrutem.

    1 552,43

    s DPH

    1 283,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    19.07.2849
    ROLINE
    Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 5m

    Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.
    Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se propojují pouze jedním (simplexním) kabelem (bi-directional).

    129,47

    s DPH

    107,10 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.8623
    ROLINE
    Optický patchkabel LC-LC, 50/125 (multimode), duplex, OM4, LSOH, armovaný, 15m

    Armovaný duplexní optický multi mode kabel s konektory LC. Bezhalogenový materiál.
    Pro propojení dvou zařízení s konektory LC. Armovaný kabel umožňuje použití pro aplikace se zvýšenými mechanickými nároky.

    1 291,07

    s DPH

    1 067,10 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.8616
    ROLINE
    Krytka konektoru RJ45 na kulatý kabel  5,5 - 8,5mm, s ochranou západky, 10ks, modrá

    Plastový kryt na konektor RJ45 s ochranou západky.
    Pro zakrytí zadní části standardního konektoru RJ45, krimpovaného na kulatý kabel. Odřezávatelná zadní část krytky umožňuje přesné přizpůsobení krytky pro kabely od ø5,5 do 8,5mm.

    47,19

    s DPH

    39,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    12.01.1114
    BACHMANN
    Držák svinovacích kabelů pro CONI COVER a POWER FRAME (930.501)

    Kovový držák na svinovací kabely pro systémy CONI COVER a POWER FRAME.
    Umožňuje jednoduše uchytit kazety se svinovacími kabely pod stůl.

    5 307,06

    s DPH

    4 386,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    19.07.2850
    TRENDnet
    Ethernet přepínač 1Gb, 8 portů (TEG-S83)

    8 portový Ethernet přepínač pro sítě 10/100/1000 Mbps.
    Kompaktní ethernet přepínač v kovovém provedení pro zvětšení počtu přípojných míst v síti.

    908,71

    s DPH

    752,50 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.22.1533

    Speciální nabídka

    Clicktronic
    HQ OFC DisplayPort - HDMI kabel, miniDP(M) -> HDMI A(M), 3m

    Velmi kvalitní DisplayPort -> HDMI kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro připojení zobrazovacího zařízení (TV, projektor) s konektorem HDMI ke zdroji signálu (PC) s konektorem miniDisplayPort.

    677,60

    s DPH

    560,10 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.90.1283
    ROLINE
    Multiport adaptér USB C(M) -> HDMI A(F), 4K@30Hz, USB3.0 A(F), USB C(F) PD

    USB grafický adaptér (HDMI) s připojením přes konektor USB C. S možností připojení USB 5Gb/s (USB 3.2 Gen.1 / USB 3.0) a 2x USB 2.0 zařízení a nabíjení přes adaptér s USB C konektorem.
    Připojení dalšího zobrazovacího adaptéru k PC, notebooku, tabletu. Připojení USB 3.0 zařízení a nabíjení počítače z USB C adaptéru.

    605,00

    s DPH

    503,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.02.1131
    ROLINE
    Kabel FTP kulatý, kat. 5e, Eca, 305m, drát

    Kabel pro počítačovou síť.
    Kabel je určen především pro pevné instalace v počítačové síti až 1Gb.

    4 610,10

    s DPH

    3 810,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    21.15.0010
    goobay
    High Speed HDMI kabel s Ethernetem, HDMI M- microHDMI M, 1m

    Kvalitní HDMI kabel pro vysoké rozlišení, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu a propojení zařízení pomocí Ethernet kanálu. Je určen k propojení zařízení s vysokým rozlišením až 4K@30Hz (3840 x 2160) a datovým tokem až 10,2Gb/s. V optimálních podmínkách (další spoje a redukce, kvalita přijímače a vysílače...) podporuje i datový tok 18Gb/s.
    Pro propojení zařízení s výstupem HDMI jako je počítač, set-top box nebo Blu-ray přehrávač s televizorem nebo displejem (se vstupem HDMI). Zajistí přenos signálu ve vysoké kvalitě i při vysokém rozlišení (Full HD a vyšší). Zároveň umožňuje komunikaci mezi propojenými zařízeními přes Ethernet kanál (pokud obě zařízení tuto funkci podporují).

    68,97

    s DPH

    57,10 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.92.5581
    Value
    Adaptér USB -> RS-485

    Adaptér pro připojení sériového zařízení RS-485 do PC přes USB.

    689,70

    s DPH

    571,50 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.99.1074
    goobay
    Držák HDD/SSD 2,5" (v 3,5" pozici) kovový, béžový

    Montážní redukce pro uchycení 2,5" disku do 3,5" pozice.

    42,35

    s DPH

    35,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    16.92.3031
    goobay
    TOS optická spojka  TOS(F) - TOS(F)

    Toslink optická spojka.

    12,71

    s DPH

    10,50 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.92.2066
    ROLINE
    Kabel USB C(M) -> DVI-D(M), 1m

    Grafický adaptér (výstup DVI-D) s připojením přes konektor USB C na kabelu.
    Tento kabel umožňuje připojit k počítači (notebooku, tabletu) další monitor (televizi / projektor) s rozhraním DVI. Na počítači se připojuje do konektoru USB C do kterého je možno konektor zasunout v libovolné poloze. Stávající obraz je tedy možno duplikovat, nebo rozšířit na další monitor. Dopřejte si širší pohled do digitálního světa!.

    435,60

    s DPH

    361,50 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.04.5830

    Výprodej

    Targus
    Lanko s kódovým zámkem DEFCON CL

    Zámek s ocelovým lankem pro zabezpečení notebooku. Zamykání pomocí 4místného kódu.
    Tento zámek s lankem je možno použít k ochraně přístroje před odcizením na výstavách, předváděcích akcích atd. Je ho možno použít přímo na všechna zařízení s otvorem pro zámek (Kensington). Druhý konec zámku se pomocí smyčky upevňuje na pevnou konstrukci (stůl, regál…).

    641,30

    s DPH

    530,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    29.11.0101
    Záslepka SC simplex

    Záslepka 1 konektoru SC do optické vany.

    7,87

    s DPH

    6,50 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.00.3051
    ROLINE
    S/FTP patchkabel kat. 6, Component Level, LSOH, 2m, hnědý

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 1Gb. 100% testovaný na component level. Certifikovaný GHMT.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    75,02

    s DPH

    62,10 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.2682
    Napájecí adaptér do auta (12V-24V) - microUSB, 5V/1A, černý

    Napájecí adaptér 5V/1A do konektoru cigaretového zapalovače automobilu s kabelem microUSB.
    Náhrada za originální příslušenství:
    Nokia: DC-6 (microUSB)
    Sony-Ericsson: AN300
    Vhodné pro:
    Nokia: 6500 classic, 7900 Prism, 8600 Luna, N97, E75
    Motorola: Razr V8, V9
    BlackBerry: 9500 Storm
    LG: GT500
    Samsung: Emporio Armani, Omnia II I8000, Pixon 12 M8910, Galaxy I7500, I8510 INNOV8, I8910, Jet S8000, S5600, S7220, S7350, S8300 Ultra Touch, G810.

    65,34

    s DPH

    56,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    19.92.2004
    ROLINE
    Rozbočovací MPO modul MPO(M) - 12x LC(F)

    Ukončovací modul MPO kabeláže s 12 výstupy LC.
    Rozbočení MPO kabelu na 12 LC konektorů. Montáž do optické vany.

    2 208,25

    s DPH

    1 825,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.17.0348
    ROLINE
    Keystone konektor kat. 6a, nestíněný, 180°

    Konektor RJ45 v provedení pro osazení do panelu (keystone) s nařezávacím konektorem 180°.
    Zakončení TP kabelu a osazení do zásuvky nebo patchpanelu určeného pro moduly keystone.

    71,39

    s DPH

    59,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    26.11.0335
    goobay
    Zásuvka STP kat. 6 pod omítku, 2 konektory, vertikální přívod, tmavě šedá

    Stíněná zásuvka kat. 6 pro zakončení 1Gbps sítě. Montáž pod omítku (do přístrojové montážní krabice). Pro vertikálně přiváděné kabely.
    Pro zakončení kabeláže počítačové sítě, nebo strukturované kabeláže.

    181,50

    s DPH

    150,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    25.92.8406
    goobay
    USB kabel pro IPOD/IPHONE, 1,5m, černý

    USB kabel pro připojení IPOD nebo IPHONE.

    36,30

    s DPH

    30,10 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.92.9097

    Rozbaleno

    Clicktronic
    HQ OFC DisplayPort kabel, DP(M) - DP(M), 10m

    Velmi kvalitní DisplayPort kabel řady Clicktronic Casual pro vysoké rozlišení, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu. Je určen k propojení zařízení s vysokým rozlišením až 4K@30Hz (3840 x 2160) a datovým tokem až HBR (10,8Gbps).
    Pro propojení zařízení s výstupem mini DisplayPort, jako je například počítač, s televizorem nebo displejem (se vstupem DisplayPort). Zajistí přenos signálu ve vysoké kvalitě i při vysokém rozlišení (Full HD a vyšší).

    1 488,30

    s DPH

    1 230,10 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    11.93.1266