Košík
0
Porovnání 0

    Proč nakupovat u nás

    • Odborná technická podpora online
    • Skladem přes 7 000 položek
    • Osobní odběr na naší adrese
    • Dodání do 3 h v Praze,
      do 24 h v ČR

    Novinka

    Roline
    Optický patchkabel E2000(UPC) - LC(UPC), 50/125 (multimode), LSOH, duplex, OM4, 10m

    Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a E2000 (LSH).

    1 154,34

    s DPH

    954,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.9477
    Silverline prodlužovací kabel M12 5pin (M) - 5pin (F), kód A, 1m, PUR

    Prodlužovací kabel s kulatými 5 pinovými konektory se šroubovým upevněním M12. Kód A.
    Pro připojování zařízení v průmyslovém prostředí. PUR izolace zaručuje vysokou odolnost proti nepříznivým provozním podmínkám (vlhkost, oleje, UV záření…). Kód A - použití pro připojování senzorů na sběrnici Devicenet, IO link a Profibus

    257,73

    s DPH

    213,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.50.3800
    Roline
    Optický patchkabel E2000(APC) - LC(APC), 9/125(singlemode), LSOH, duplex, OS2, 2m

    Duplexní optický kabel s konektory LC - E2000.

    635,25

    s DPH

    525,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.9482
    Roline
    Optický patchkabel E2000(APC) - E2000(APC), 9/125(singlemode), LSOH, duplex, OS2, 1m

    Duplexní optický kabel s konektory E2000.

    834,90

    s DPH

    690,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.9501
    goobay
    Konektor kat. 6A, STP, montáž bez nástrojů

    Stíněný konektor kat. 6a určený pro jednoduchou montáž bez nástrojů.
    Konektor pro jednoduchou montáž na kabel kat. 6a, bez nutnosti použití krimpovacích kleští.

    154,88

    s DPH

    128,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    12.92.1284
    Roline
    GOLD USB 2.0 kabel, oboustranný microUSB A(M) - USB C(M), 4,5m

    USB 2.0 kabel s oboustranným konektorem USB C a oboustranným konektorem microUSB B .
    Pro propojení USB zařízení s konektorem micro USB B (nebo micro USB AB) k počítači (hubu) s konektorem USB C. Konektor microUSB lze zasunout v obou polohách.

    257,73

    s DPH

    213,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.02.8792
    Roline
    Optický patchkabel E2000(UPC) - LC(UPC), 50/125 (multimode), LSOH, duplex, OM4, 3m

    Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a E2000 (LSH).

    758,67

    s DPH

    627,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.9473
    Kabel M12 4pin (M) - bez koncovky, kód A, 0,5m

    Kabel s kulatým 4 pinovým konektorem se šroubovým upevněním M12 a nezapojeným druhým koncem. Kód A.
    Pro připojování zařízení v průmyslovém prostředí. Kód A - použití pro připojování senzorů na sběrnici Devicenet, IO link a Profibus

    113,74

    s DPH

    94,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.50.0020

    Speciální nabídka

    goobay
    Kabel anténní (redukce) RP-SMA(M) - N(M), 0,15m

    Anténní kabel WiFi.
    Vnitřní zařízení -> venkovní anténa.

    134,31

    s DPH

    111,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    21.92.1647
    Spojka RJ11 (6P4C), béžová

    Prvek umožňující spojení 4-žilových kabelů kategorie 3 s osazenými konektory RJ11 (12).

    8,47

    s DPH

    7,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.98.1367
    Value
    Bluetooth stereo sluchátka do ucha, černá

    Sluchátka a mikrofon pro připojení k zařízení pomocí Bluetooth přenosu.

    307,34

    s DPH

    254,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    15.99.1321
    Rozdvojka RJ45 (2xF,1xM), kat.3 (telefonní), béžová

    Rozdvojení (duplikace) RJ45.

    10,89

    s DPH

    9,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.98.1186
    Roline
    Kabel datový SATA, 1m, lomený dolů

    Datový kabel pro Serial ATA.
    Připojení Serial ATA zařízení k Serial ATA řadiči. Jeden konektor je lomen tak, že po připojení k zařízení směřuje kabel dolů.

    12,10

    s DPH

    10,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.03.1561
    goobay
    Univerzální napájecí adaptér do auta (12V) 15-24V, max. 6A

    Univerzální napájecí adaptér pro notebooky. Vstupní napětí 12 - 13,8V (auto).
    Pro napájení notebooku v autě.

    394,46

    s DPH

    326,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    19.92.4100
    Clicktronic
    HQ OFC Kabel cinch(M) - 2x cinch(M), audio, 2m

    Velmi kvalitní Y audio kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro připojení aktivního subwooferu se stereo vstupem.

    321,86

    s DPH

    266,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.90.1051
    goobay
    Headset pro mobilní telefony (iPhone), stereo, mikrofon, 1x tlačítko, plochý kabel, červeno-černé

    Sluchátka - "pecky" s mikrofonem.

    219,01

    s DPH

    181,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    15.92.2822

    Výprodej

    Clicktronic
    HQ OFC VGA kabel + audio, MD15HD+jack3,5 - MD15HD+jack3,5, DDC2, 1:1, 1m

    Vysoce kvalitní (High Quality) propojovací kabel pro VGA s audiem, osazenými feritovými filtry na obou koncích.
    Pro připojení VGA displeje s komunikací DDC2, s podporou stereo audio.

    601,37

    s DPH

    497,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.90.1221
    Roline
    Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m

    Duplexní optický kabel s konektory LC -SC.

    273,46

    s DPH

    226,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.9855
    goobay
    Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multi mode), duplex, OM2, 15m

    Duplexní optický kabel s konektory LC - ST.

    453,75

    s DPH

    375,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.9965
    CROMO
    Kabel prodlužovací jack 3,5M - jack 3,5F, 10m

    Vysoce kvalitní a extrémně ohebný prodlužovací audio kabel s konektory jack 3,5 mm.
    Pro prodloužení propojení zařízení s konektory jack, jako jsou MP3 přehrávače, PC, reproduktory, sluchátka.

    537,24

    s DPH

    444,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.44.4326
    Roline
    Redukce microUSB B(F) -> Galaxy SIII, černá

    Redukce z konektoru Samsung Galaxy S3 na microUSB pro technologii MHL. Slučuje USB a MHL z konektoru Samsung Galaxy S3 do konektoru microUSB.
    Pro připojení MHL adaptérů s konektorem microUSB (např. MHL adaptéry pro Galaxy S2) k Samsung Galaxy S3 / Note2.

    76,23

    s DPH

    63,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    12.99.1030
    Externí kovový box na 3,5'' HDD S-ATA / S-ATA

    Externí hliníkový box pro připojení 3,5" SATA.

    402,93

    s DPH

    333,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    16.01.4247
    Roline
    Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multi mode), duplex, 5m

    Duplexní optický kabel s konektory LC -ST.

    263,78

    s DPH

    218,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.9955
    Roline
    PCI Express karta, 1+1x SATA 6.0Gbit/s

    PCI Express karta s porty 1x interní SATA 6Gb/s + 1x externí eSATA 6Gb/s s low-profile.

    375,10

    s DPH

    310,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    -40%

    15.06.2130

    Rozbaleno

    Clicktronic
    HQ OFC DisplayPort kabel, DP(M) - DP(M), 10m

    Velmi kvalitní DisplayPort kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro propojení zařízení s konektory DisplayPort.

    1 681,90

    s DPH

    1 390,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    11.93.1266
    Clicktronic
    HQ OFC DisplayPort - HDMI kabel, DP(M) -> HDMI A(M), 15m

    Velmi kvalitní DisplayPort -> HDMI kabel řady Clicktronic Casual. Typ 1.
    Pro připojení zobrazovacího zařízení (TV, projektor) s konektorem HDMI ke zdroji signálu (PC) s konektorem DisplayPort.

    1 875,50

    s DPH

    1 550,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    11.93.1248
    Roline
    Držák LCD/TV, montáž na zeď, 4 klouby, do 20kg

    Držák LCD displeje nebo TV s VESA 75 x 75mm - 200 x 100mm, rameno 43cm. Montáž na stěnu.
    Držák navržený pro montáž standardních plochých televizí a displejů. Díky velkému rozsahu montážních rozměrů pro displeje (VESA 75x75 - VESA 200x100), vyhoví požadavkům na montáž nejrůzněších typů televizí s úhlopříčkou 10 - 32". Jeho 4 klouby umožňují dokonalé nastavení televize v prostoru. Základna ramene se montuje na stěnu.
    Nový, pouze poškozený obal.

    419,87

    s DPH

    347,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    17.93.0008
    Clicktronic
    HQ Optický kabel Toslink TOS(M) - TOS(M), 15m + redukce na optický jack3,5M

    Velmi kvalitní Toslink kabel s redukcí na optický jack 3,5mm z řady Clicktronic Casual.
    Pro propojení dvou zařízení s optickým vstupem a výstupem.

    660,66

    s DPH

    546,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    11.93.1137

    Zánovní

    Value
    Držák pro zakřivené TV, 5 kloubů, 35kg, montáž na zeď, bílý

    Držák zakřiveného nebo standardního LCD displeje nebo TV s VESA 200 x 200mm - 400 x 400mm, rameno 51,5cm. Montáž na stěnu.
    Držák navržený pro montáž standardních i zakřivených plochých televizí. Díky velkému rozsahu montážních rozměrů pro displeje (VESA 200x200 - VESA 400x400), vyhoví požadavkům na montáž nejrůzněších typů televizí s úhlopříčkou 32 - 55". Jeho 5 kloubů umožňuje dokonalé nastavení televize v prostoru. Základna ramene se montuje na stěnu.
    Nové zboží s drobnou vadou - nejde nasadit střední krytka na pant.

    580,80

    s DPH

    480,00 Kč  

    bez DPH

    Zánovní

    17.93.1149

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.