Košík
0
Porovnání 0

    SECOMP a.s.

    Proč nakupovat u nás

    • Odborná technická podpora online
    • Skladem přes 7 000 položek
    • Osobní odběr na naší adrese
    • Dodání do 3 h v Praze,
      do 24 h v ČR

    Novinka

    ROLINE
    Ultra High Speed HDMI kabel, 8K@60Hz, HDMI M - HDMI M, certifikovaný, černý, 1m

    Velmi kvalitní certifikovaný HDMI kabel pro vysoké rozlišení, v provedení ROLINE, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu a propojení zařízení pomocí Ethernet kanálu. Pro propojení zařízení s velmi vysokým rozlišením až 8K@60Hz (7680 x 4320) nebo 10K@30Hz (10240 x 4320) a s datovým tokem až 48Gb/s.
    Pro propojení zařízení s výstupem HDMI jako je počítač, set-top box nebo Blu-ray přehrávač s televizorem nebo displejem (se vstupem HDMI). Zajistí přenos signálu ve vysoké kvalitě i při vysokém rozlišení (Full HD a vyšší). Zároveň umožňuje komunikaci mezi propojenými zařízeními přes Ethernet kanál (pokud obě zařízení tuto funkci podporují). Kvalita kabelů je potvrzena certifikačním programem "Ultra High Speed HDMI Cable Certification Program".

    505,78

    s DPH

    418,10 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.04.6010
    ROLINE
    SuperSpeed 5Gbps (USB 3.0) kabel prodlužovací USB C(M) lomený - USB C(F), 2m, černý

    Prodlužovací USB SuperSpeed 5Gb/s (USB 3.2 Gen 1 = USB 3.0) kabel s oboustrannými konektory USB C.
    Pro prodloužení USB kabelu s konektory USB C.

    425,92

    s DPH

    352,10 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.04.5496
    Aten
    KVM přepínač (USB, HDMI) 2:1, 1080p60Hz, integrované kabely (CS22HF)

    Přepínač pro ovládání 2 počítačů (USB klávesnice, HDMI video + audio, USB myš) z jednoho stanoviště. Počítače je možno startovat bez nutnosti přepnutí.
    Ovládání 2 počítačů pomocí jedné konzole.

    1 672,22

    s DPH

    1 385,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    14.01.7262
    ROLINE
    Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 5m

    Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.
    Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se propojují pouze jedním (simplexním) kabelem (bi-directional).

    136,73

    s DPH

    113,10 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.8623
    Aten
    KVM přepínač (USB, DP, Audio) 2:1, DP + USB C, USB (CS52DP)

    KVM přepínač pro 2 počítače (USB klávesnice, DisplayPort video, USB myš, audio). Klávesnice a myš jsou do počítačů připojeny přes USB port. Kompaktní provedení s integrovanými kabely. Počítače je možno startovat bez nutnosti přepnutí.
    Pro ovládání 2 počítačů pomocí jedné konzole. DisplayPort je do jednoho počítače připojen přes DP konektor, do druhého přes USB C konektor

    3 943,39

    s DPH

    3 262,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    14.01.7275
    Value
    Kabel UTP kulatý, kat. 6, LSOH, Dca, 100m, drát

    Kabel pro počítačovou síť kategorie 6, drát, nestíněný.
    Kabel je určen především pro pevné instalace v počítačové síti až 10Gb. Pro prostředí s nízkou úrovní vnějšího rušení.

    1 519,76

    s DPH

    1 256,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.99.0996
    BACHMANN
    Systém DESK 1, 3x zásuvka 230V (CZ) + 3x volné (902.006)

    Modulární přípojný box, určený pro montáž na stolní desku.
    Elegantní pevné přípojné místo jednoduše montovatelné na stolní desku. Umožňuje snadnou montáž na okraj stolu, nebo na plochu stolu přímo pomocí vrutů. Box se 3 zásuvkami, 3 volnými pozicemi pro uživatelský modul a bočnicemi.

    2 288,11

    s DPH

    1 891,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    19.07.1819
    ROLINE
    Optický patchkabel LC/APC -LC/APC 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 2m

    Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.
    Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se propojují pouze jedním (simplexním) kabelem (bi-directional).

    114,95

    s DPH

    95,10 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.8621

    Speciální nabídka

    ROLINE
    Redukce FD15HD-FD15HD

    Mini redukce (gender changer).

    118,58

    s DPH

    98,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.03.2021
    ROLINE
    HQ VGA kabel MD15HD-MD15HD, 10m,s ferity

    Vysoce kvalitní (High Quality) propojovací kabel pro VGA s osazenými feritovými filtry na obou koncích.

    572,33

    s DPH

    473,10 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.04.5260
    Value
    High Speed HDMI aktivní kabel s Ethernetem, Ultra-HD, HDMI M - HDMI M, 4K@60Hz, 25m

    Kvalitní HDMI kabel pro vysoké rozlišení s aktivním zesilovačem, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu a propojení zařízení pomocí Ethernet kanálu. Je určen k propojení zařízení s vysokým rozlišením až 4K@60Hz (3840 x 2160) a datovým tokem až 18Gb/s.
    Pro propojení zařízení s výstupem HDMI jako je počítač, set-top box nebo Blu-ray přehrávač s televizorem nebo displejem (se vstupem HDMI). Zajistí přenos signálu ve vysoké kvalitě i při vysokém rozlišení (Full HD a vyšší).

    2 292,95

    s DPH

    1 898,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    14.99.3454
    ROLINE
    Adaptér USB C(M) -> 2x HDMI (F), 4K@30Hz

    Grafický adaptér (výstup 2x HDMI - stejný obraz) s připojením přes konektor USB C.
    Tento adaptér umožňuje připojit k počítači (notebooku, tabletu) další 2 monitory (televize / projektory) s rozhraním HDMI. Oba monitory zobrazují stejný obraz. Na počítači se připojuje do konektoru USB C do kterého je možno konektor zasunout v libovolné poloze. K monitoru se připojuje propojovacím kabelem HDMI - HDMI (není součástí dodávky). Stávající obraz je tedy možno duplikovat, nebo rozšířit na další monitory. Dopřejte si širší pohled do digitálního světa!.

    605,00

    s DPH

    501,50 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.02.1132
    ROLINE
    Konvertor DP(M) -> HDMI(F), 4K@30Hz

    Aktivní konvertor z rozhraní DisplayPort na HDMI.
    Tento adaptér umožňuje připojit k počítači (notebooku, tabletu) s výstupem DisplayPort, monitor (televizi / projektor) s rozhraním HDMI. Na počítači se připojuje do konektoru DisplayPort. K monitoru se připojuje propojovacím kabelem HDMI - HDMI (není součástí dodávky). Použití je možné i pokud DisplayPort nepodporuje DisplayPort dual mode (DP++).

    482,79

    s DPH

    400,50 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.03.3144
    Value
    Adaptér USB SuperSpeed 5Gbps, USB3.0 A(M) -> VGA

    USB grafický adaptér (VGA).
    Připojení dalšího zobrazovacího adaptéru k PC, notebooku, tabletu.

    592,90

    s DPH

    491,50 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.99.1037
    Clicktronic
    HQ OFC DisplayPort - HDMI kabel, DP(M) -> HDMI A(M), 5m

    Velmi kvalitní DisplayPort -> HDMI kabel řady Clicktronic Casual. Typ 1.
    Pro připojení zobrazovacího zařízení (TV, projektor) s konektorem HDMI ke zdroji signálu (PC) s konektorem DisplayPort.

    1 223,31

    s DPH

    1 011,10 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.90.1244
    Value
    Přepínač HDMI / miniDP / DP -> HDMI, 3:1

    Miniaturní přepínač 3 různých signálů na HDMI.
    Pomocí tohoto přepínače je možno připojit 3 různá zařízení (s výstupem HDMI, miniDisplayPort a DisplayPort) k jednomu displeji / TV se vstupem HDMI. Připojená zařízení je pak možno přepínat pomocí tlačítka.

    308,55

    s DPH

    258,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    14.99.3541

    Výprodej

    goobay
    F konektor pro kabel 6,5mm, šroubovací, měď, zlacený

    F konektor pro našroubování na kabel o ø6,5mm.

    15,13

    s DPH

    12,50 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    12.92.5468
    Targus
    Lanko s kódovým zámkem DEFCON CL

    Zámek s ocelovým lankem pro zabezpečení notebooku. Zamykání pomocí 4místného kódu.
    Tento zámek s lankem je možno použít k ochraně přístroje před odcizením na výstavách, předváděcích akcích atd. Je ho možno použít přímo na všechna zařízení s otvorem pro zámek (Kensington). Druhý konec zámku se pomocí smyčky upevňuje na pevnou konstrukci (stůl, regál…).

    641,30

    s DPH

    530,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    29.11.0101
    q2power
    Napájecí adaptér do auta (12-24V), 2x USB, 3,1A + svinovací kabel s microUSB konektorem

    Napájecí adaptér 5V/3,1A do konektoru cigaretového zapalovače automobilu se 2 konektory USB a jedním kabelem s konektorem microUSB.
    Napájení zařízení, pro mobilní zařízení.

    263,78

    s DPH

    220,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    19.07.1583
    goobay
    USB 2.0 kabel A-B, 2m, transparentní, lomený konektor B

    USB 2.0 kabel s konektorem USB B lomeným dolů.

    36,30

    s DPH

    30,10 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.92.8820
    Clicktronic
    HQ OFC Kabel 3x cinch(M) - 3x cinch(M), RGB/YUV video, 10m

    Velmi kvalitní RGB/YUV video kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro přenos komponentního video signálu RGB nebo YUV.

    1 179,75

    s DPH

    975,10 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.90.1085
    ROLINE GOLD
    USB SuperSpeed 5Gbps (USB 3.0) Hub, USB C(M) - 4x USB3.0 A(F)

    4 portový USB SuperSpeed 5Gb/s (USB 3.2 Gen.1 / USB 3.0) hub s připojením přes konektor USB C.
    Pro připojení více USB zařízení k USB řadiči. Je možno připojit i USB 2.0 zařízení.

    448,91

    s DPH

    372,50 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    14.02.5039
    Kabel plochý 2x koax pro audio 2x 0,08mm, 100m, černý

    Signálový audio kabel.
    Pro přenos stereo audio signálu.

    791,34

    s DPH

    654,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.98.4517
    Clicktronic
    HQ OFC DVI-D kabel, DVI-D(M) - DVI-D(M), dual link, 20m

    Velmi kvalitní DVI-D kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro přenos DVI-D video signálu, typicky z grafické karty do monitoru.

    2 342,56

    s DPH

    1 936,10 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.90.1147

    Rozbaleno

    Clicktronic
    HQ OFC DisplayPort kabel, DP(M) - DP(M), 10m

    Velmi kvalitní DisplayPort kabel řady Clicktronic Casual pro vysoké rozlišení, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu. Je určen k propojení zařízení s vysokým rozlišením až 4K@30Hz (3840 x 2160) a datovým tokem až HBR (10,8Gbps).
    Pro propojení zařízení s výstupem mini DisplayPort, jako je například počítač, s televizorem nebo displejem (se vstupem DisplayPort). Zajistí přenos signálu ve vysoké kvalitě i při vysokém rozlišení (Full HD a vyšší).

    1 488,30

    s DPH

    1 230,10 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    11.93.1266