ROLINE Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM4, 5m

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM4, 5m
 

Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a SC.
Propojení dvou zařízení s konektory LC a SC.

Kód
21.15.8765
EAN
7611990196388
Recyklační poplatek
0,10 Kč
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Výrobce
ROLINE
Vaše cena s DPH
490,17 Kč
Vaše cena bez DPH
405,10 Kč bez DPH
porovnat
Objednat

ks

koupit
Recenze
NaN%
Hodnoceno x
vytiskněte si
zeptejte se

    Podrobnosti o produktu

    Konektory2x LC(M) - 2x SC(M)
    Kabel2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (ø vlákna 50µm, ø obalu vlákna 125µm)
    ø kabelu: 1,8mm
    třída OM4
    Šířka pásmatřída OM4
    Další informace- přiložen měřící protokol
    Délka5m
    Barvafialová
    Druh obaluPE sáček s papírovou výztuhou a eurovýsekem
    Hmotnost výrobku40g
    Počet v prodejním balení1 / 5

    Podrobnosti o produktu

    Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a SC.;
    Použití: Propojení dvou zařízení s konektory LC a SC.;
    Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M);
    Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr  vlákna 50µm, průměr  obalu vlákna 125µm)
                 průměr  kabelu: 1,8mm
                 třída OM4;
    Šířka pásma: třída OM4;
    Další informace: - přiložen měřící protokol;
    Délka: 5m;
    Barva: fialová;
    Druh obalu: PE sáček s papírovou výztuhou a eurovýsekem;
    Hmotnost výrobku: 40g;
    Počet v prodejním balení: 1 / 5

    Produkt manažer:

    SECOMP a.s.,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

    Stránky o produktu:

    https://www.secomp.cz/_d7139.html

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Barva fialová
    Délka 5m
    Délka (m) 5
    Kategorie 50/125µm OM4
    Konektor SC (M) LC (M)
    Konektor 1 LC (M)
    Konektor 2 SC (M)
    Typ produktu optický patchkabel duplex MM