SECOMP Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, OS2, bezhalogenový, 10m

Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, OS2, bezhalogenový, 10m
 

Duplexní optický kabel s konektory LC - LC.
Pro propojení dvou zařízení s konektory LC.

Kód
21.06.0910
Recyklační poplatek
0,10 Kč
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Výrobce
SECOMP
Vaše cena s DPH
525,26 Kč
Vaše cena bez DPH
434,10 Kč bez DPH
porovnat
Objednat

ks

koupit
Recenze
NaN%
Hodnoceno x
vytiskněte si
zeptejte se

    Podrobnosti o produktu

    Konektory2x LC(M) - 2x LC(M)
    Kabel2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem
    ø vlákna 9µm, ø obalu vlákna 125µm
    třída OS2
    bezhalohenová vnější izolace (ø1,6mm)
    Délka10m
    Barvažlutá
    MateriálLSOH, FRNC
    Druh obaluPE sáček
    Hmotnost výrobku105g
    Celková hmotnost (včetně obalu)110g
    Počet v prodejním balení1

    Podrobnosti o produktu

    Duplexní optický kabel s konektory LC - LC.;
    Použití: Pro propojení dvou zařízení s konektory LC.;
    Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M);
    Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem
                 průměr  vlákna 9µm, průměr  obalu vlákna 125µm
                 třída OS2
                 bezhalohenová vnější izolace (průměr 1,6mm);
    Délka: 10m;
    Barva: žlutá;
    Materiál: LSOH, FRNC;
    Druh obalu: PE sáček;
    Hmotnost výrobku: 105g;
    Celková hmotnost (včetně obalu): 110g;
    Počet v prodejním balení: 1

    Produkt manažer:

    SECOMP a.s.,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

    Stránky o produktu:

    https://www.secomp.cz/_d2391.html

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Barva žlutá
    Délka 10m
    Délka (m) 10
    Kategorie 9/125µm SM
    Konektor LC (M)
    Konektor 1 LC (M)
    Konektor 2 LC (M)
    Typ produktu optický patchkabel duplex SM