Roline Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multi mode), duplex, 1m

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multi mode), duplex, 1m

Výprodej

Duplexní optický kabel s konektory LC - LC.

Kód
21.15.9751
EAN
7611990147045
Recyklační poplatek
0,10 Kč
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Výrobce
Roline
Vaše cena s DPH
239,70 Kč
Vaše cena bez DPH
198,10 Kč bez DPH
porovnat
Objednat

ks

koupit
Recenze
NaN%
Hodnoceno x
vytiskněte si
zeptejte se

    Podrobnosti o produktu

    Konektory2x LC(M) - 2x LC(M)
    Kabel2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací
    Délka1m
    Barvašedá tmavá
    Druh obaluPE sáček s papírovou výztuhou a eurovýsekem
    Hmotnost výrobku25g
    Počet v prodejním balení1 / 20

    Podrobnosti o produktu

    Duplexní optický kabel s konektory LC - LC.;
    Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M);
    Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací;
    Délka: 1m;
    Barva: šedá tmavá;
    Druh obalu: PE sáček s papírovou výztuhou a eurovýsekem;
    Hmotnost výrobku: 25g;
    Počet v prodejním balení: 1 / 20

    Produkt manažer:

    SECOMP a.s.,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

    Stránky o produktu:

    https://www.secomp.cz/_d1584.html

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Barva šedá tmavá
    Délka 1m
    Délka (m) 1
    Kategorie 50/125µm OM2
    Konektor LC (M)
    Konektor 1 LC (M)
    Konektor 2 LC (M)
    Materiál izolace PVC
    Typ produktu Optický patchkabel duplex MM