Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.

Kontaktujte prosím, manažera produktu:

SECOMP a.s.

secomp@secomp.cz

Roline Optická spojka ST/ST, simplex, multimode

Optická spojka ST/ST, simplex, multimode
 

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex).
- průchodka do optických van
- spojka optických kabelů.

Kód
21.17.0025
EAN
7611990147250
Záruka
24 Měsíce
vytiskněte si
zeptejte se

    Podrobnosti o produktu

    KonektoryST(F) - ST(F)
    Další informaceuchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm)
    Poznámkamožno použít pro vícevidové (multimode) kabely
    Barvamodrá
    Materiáltělo : plast
    pouzdro: fosforbronz
    Rozměryø 7mm x 30mm
    základna pro uchycení: 22 x 9,5 x 3mm
    Obsah baleníspojka, 2x vrut
    Druh obaluPE sáček
    Hmotnost výrobku3g

    Podrobnosti o produktu

    Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex).;
    Použití: - průchodka do optických van
                 - spojka optických kabelů.;
    Konektory: ST(F) - ST(F);
    Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm);
    Poznámka: možno použít pro vícevidové (multimode) kabely;
    Barva: modrá;
    Materiál: tělo : plast
                 pouzdro: fosforbronz;
    Rozměry: průměr  7mm x 30mm
                 základna pro uchycení: 22 x 9,5 x 3mm;
    Obsah balení: spojka, 2x vrut;
    Druh obalu: PE sáček;
    Hmotnost výrobku: 3g

    Produkt manažer:

    SECOMP a.s.,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

    Stránky o produktu:

    https://www.secomp.cz/_d2291.html

    Zařazení produktu

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Barva modrá
    Konektor ST (F)
    Konektor 1 ST (F)
    Konektor 2 ST (F)
    Materiál plast
    Typ produktu optická spojka simplex MM

    Související produkty