Roline Média konvertor 100Mb, RJ45 - SC (100BaseFX)

Média konvertor 100Mb, RJ45 - SC (100BaseFX)
 

Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou.

Kód
21.13.1071
EAN
7611990167760
Recyklační poplatek
1,50 Kč
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Výrobce
Roline
Vaše cena s DPH
1 943,87 Kč
Vaše cena bez DPH
1 606,50 Kč bez DPH
porovnat
Objednat

ks

koupit
Recenze
NaN%
Hodnoceno x
vytiskněte si
zeptejte se

    Podrobnosti o produktu

    TypNC-300D-C
    KonektoryRJ45F / 2x SC(F) / DC jack5,5x2,1F /konektor 24 pinů pro připojení do centrálního rozvodu
    Kabelkabel pro TP port: min. kat.5 UTP
    kabel pro FX port multividový: 62,5/125µm, 50/125µm
    Vzdálenosti2 km přes optický kabel
    StandardyTP port: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX
    FX port: IEEE 802u 100Base-FX
    IEEE 802.1q VLAN
    multi mode/1310nm
    Napájeníexterní zdroj 4,45 - 12,6V
    Optický výkonvysílání: -19 až -14 dBm
    příjem(citlivost): -31dBm
    Další informace- auto MDI/MDIX pro TP port
    - full duplex nebo half duplex
    - velikost paketu v režimu "store and forward": do 1522b
    - velikost paketu v režimu "smart forward": bez limitu
    Přepínánínastavení režimu: 5x DIP přepínač + 3 zkratovací propojky(pod krytem)
    Indikace6x LED
    Barvašedá tmavá
    Materiálkov
    Rozměry73 x 23 x 123mm
    Obsah baleníkonvertor, zdroj 7,5V/1A
    Druh obalupapírová krabice
    Návod k použití Návod k použití - anglicky
    Hmotnost výrobku210g
    Celková hmotnost (včetně obalu)840g
    Rozměry obalu26,3cm x 16,7cm x 6,7cm
    Počet v prodejním balení1 / 5

    Podrobnosti o produktu

    Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou.;
    Typ: NC-300D-C;
    Konektory: RJ45F / 2x SC(F) / DC jack5,5x2,1F /konektor 24 pinů pro připojení do centrálního rozvodu;
    Kabel: kabel pro TP port: min. kat.5 UTP
                 kabel pro FX port multividový: 62,5/125µm, 50/125µm;
    Vzdálenosti: 2 km přes optický kabel;
    Standardy: TP port: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX
                 FX port: IEEE 802u 100Base-FX
                 IEEE 802.1q VLAN
                 multi mode/1310nm;
    Napájení: externí zdroj 4,45 - 12,6V;
    Optický výkon: vysílání: -19 až -14 dBm
                 příjem(citlivost): -31dBm;
    Další informace: - auto MDI/MDIX pro TP port
                 - full duplex nebo half duplex
                 - velikost paketu v režimu "store and forward": do 1522b
                 - velikost paketu v režimu "smart forward": bez limitu;
    Přepínání: nastavení režimu: 5x DIP přepínač + 3 zkratovací propojky(pod krytem);
    Indikace: 6x LED;
    Barva: šedá tmavá;
    Materiál: kov;
    Rozměry: 73 x 23 x 123mm;
    Obsah balení: konvertor, zdroj 7,5V/1A;
    Druh obalu: papírová krabice;
    Návod k použití:  Návod k použití - anglicky;
    Hmotnost výrobku: 210g;
    Celková hmotnost (včetně obalu): 840g;
    Rozměry obalu: 26,3cm x 16,7cm x 6,7cm;
    Počet v prodejním balení: 1 / 5

    Produkt manažer:

    SECOMP a.s.,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

    Stránky o produktu:

    https://www.secomp.cz/_d1937.html

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Barva šedá tmavá
    Konektor napájecí jack 5,5x2,1mm (F), SC (F), RJ45 (F)
    Konektor napájení napájecí jack 5,5x2,1mm (F)
    Materiál kov