Košík
0
Porovnání 0

    Produkt je vyřazen!

    Produkt již není v naší nabídce.

    Kontaktujte prosím, manažera produktu:

    SECOMP a.s.

    secomp@secomp.cz

    Roline Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 15m

    Vícevláknový propojovací kabel pro MPO systém.
    Pro propojení zakončovacích MPO modulů nebo kabelů.

    Kód
    21.17.0315
    EAN
    7611990119912
    Recyklační příspěvek
    0,10 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      Konektory2x MPO(F)
      Kabel12 vícevidových skleněných vláken (ø vlákna 50µm, ø obalu vlákna 125µm) v jednom obalu
      ø koncovky kabelu: 2,8mm
      ø kabelu: 6,3mm
      třída OM3
      Délkacelková: 15m
      koncovky: 60cm
      Barvatyrkysová
      MateriálLSOH
      Druh obaluPE sáček
      Ke staženíKatalogový list
      Hmotnost výrobku460g

      Podrobnosti o produktu

      Vícevláknový propojovací kabel pro MPO systém.;
      Použití: Pro propojení zakončovacích MPO modulů nebo kabelů.;
      Konektory: 2x MPO(F);
      Kabel: 12 vícevidových skleněných vláken (průměr  vlákna 50µm, průměr  obalu vlákna 125µm) v jednom obalu
                   průměr  koncovky kabelu: 2,8mm
                   průměr  kabelu: 6,3mm
                   třída OM3;
      Délka: celková: 15m
                   koncovky: 60cm;
      Barva: tyrkysová;
      Materiál: LSOH;
      Druh obalu: PE sáček;
      Hmotnost výrobku: 460g

      Produkt manažer:

      SECOMP a.s.,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Stránky o produktu:

      https://www.secomp.cz/_d8228.html

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva modrozelená (tyrkysová)
      Délka 0,6m 15m
      Délka (m) 0,6 15
      Kategorie 50/125µm OM3
      Konektor MPO (F)
      Konektor 1 MPO (F)
      Konektor 2 MPO (F)

      Související produkty

      3 098,81 Kč

      s DPH

      2 561,00 Kč 

      bez DPH

      Výprodej

      21.17.0348

      147,62 Kč

      s DPH

      122,00 Kč 

      bez DPH

       
      21.17.0319

      2 949,98 Kč

      s DPH

      2 438,00 Kč 

      bez DPH

       
      21.99.1107

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.