Košík
0
Porovnání 0

    goobay Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, OM3, LSOH, 10m

    Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, OM3, LSOH, 10m

    Výprodej

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST. Bezhalogenový materiál.

    Kód
    21.92.8827
    EAN
    4040849957796
    Záruka
    24 Měsíce
    Dostupnost
    Výrobce
    goobay
    Vaše cena s DPH
    364,21 Kč
    Vaše cena bez DPH
    301,00 Kč bez DPH
    porovnat
    Objednat

    ks

    koupit
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      Konektory2x ST(M) - 2x ST(M)
      Kabel2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (ø vlákna 50µm, ø obalu vlákna 125µm)
      - ø kabelu: 2,7mm
      - třída OM3
      - LSOH
      Další informaceminimální poloměr ohybu: 56mm
      Délka10m
      Barvamodrozelená (tyrkysová)
      Materiálvnější obal: polyuretan (LSOH)
      Druh obaluPE sáček
      Hmotnost výrobku160g

      Podrobnosti o produktu

      Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST. Bezhalogenový materiál.;
      Konektory: 2x ST(M) - 2x ST(M);
      Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr  vlákna 50µm, průměr  obalu vlákna 125µm)
                   - průměr  kabelu: 2,7mm
                   - třída OM3
                   - LSOH;
      Další informace: minimální poloměr ohybu: 56mm;
      Délka: 10m;
      Barva: modrozelená (tyrkysová);
      Materiál: vnější obal: polyuretan (LSOH);
      Druh obalu: PE sáček;
      Hmotnost výrobku: 160g

      Produkt manažer:

      SECOMP PC Plus CZ,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva modrozelená (tyrkysová)
      Délka 10m
      Délka (m) 10
      Kategorie 50/125µm OM3
      Konektor ST (M)
      Konektor 1 ST (M)
      Konektor 2 ST (M)
      Materiál izolace LSOH
      Typ produktu Optický patchkabel duplex MM

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.