Košík
0
Porovnání 0

    Roline Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, OS2, LSOH, 10m

    Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, OS2, LSOH, 10m

    Novinka

    Duplexní optický single mode kabel s konektory LC - LC.
    Propojení dvou zařízení s konektory LC.

    Kód
    21.15.8789
    EAN
    7611990127146
    Záruka
    24 Měsíce
    Dostupnost
    Výrobce
    Roline
    Vaše cena s DPH
    290,40 Kč
    Vaše cena bez DPH
    240,00 Kč bez DPH
    porovnat
    Objednat

    ks

    koupit
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      Konektory2x LC(M) - 2x LC(M)
      Kabel1 kabel se dvěma jednovidovými skleněnými vlákny
      ø vlákna 9µm, ø obalu vlákna 125µm
      třída OS2
      vnější ø 2,8mm
      Délka10m
      Barvažlutá
      Druh obaluPE sáček Roline s eurovýsekem
      Hmotnost výrobku75g
      Celková hmotnost (včetně obalu)85g
      Počet v prodejním balení1 / 5

      Podrobnosti o produktu

      Duplexní optický single mode kabel s konektory LC - LC.;
      Použití: Propojení dvou zařízení s konektory LC.;
      Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M);
      Kabel: 1 kabel se dvěma jednovidovými skleněnými vlákny
                   průměr  vlákna 9µm, průměr  obalu vlákna 125µm
                   třída OS2
                   vnější průměr  2,8mm;
      Délka: 10m;
      Barva: žlutá;
      Druh obalu: PE sáček Roline s eurovýsekem;
      Hmotnost výrobku: 75g;
      Celková hmotnost (včetně obalu): 85g;
      Počet v prodejním balení: 1 / 5

      Produkt manažer:

      SECOMP PC Plus CZ,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva žlutá
      Délka 10m
      Délka (m) 10
      Kategorie 9/125µm SM
      Konektor LC (M)
      Konektor 1 LC (M)
      Konektor 2 LC (M)
      Typ produktu optický patchkabel duplex SM

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.