Košík
0
Porovnání 0

    Value Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, ohebné konektory, OM4, 2m

    Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, ohebné konektory, OM4, 2m

    Novinka

    Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a ohebnými ochranami vlákna za konektory.
    Díky ohebné části na zadní straně konektoru je možno ohnout kabel do požadovaného směru (po ohnutí drží v nastaveném směru).

    Kód
    21.99.8792
    EAN
    7611990144150
    Záruka
    24 Měsíce
    Dostupnost
    Výrobce
    Value
    Vaše cena s DPH
    335,17 Kč
    Vaše cena bez DPH
    277,00 Kč bez DPH
    porovnat
    Objednat

    ks

    koupit
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      Konektory2x LC(M) - 2x LC(M)
      Kabel2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (ø vlákna 50µm, ø obalu vlákna 125µm)
      ø kabelu: 2mm
      třída OM4
      Další informace- přiložen měřící protokol
      Délka2m
      Barvafialová
      Druh obaluPE sáček
      Hmotnost výrobku20g
      Počet v prodejním balení1 / 10

      Podrobnosti o produktu

      Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a ohebnými ochranami vlákna za konektory.;
      Použití: Díky ohebné části na zadní straně konektoru je možno ohnout kabel do požadovaného směru (po ohnutí drží v nastaveném směru).;
      Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M);
      Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr  vlákna 50µm, průměr  obalu vlákna 125µm)
                   průměr  kabelu: 2mm
                   třída OM4;
      Další informace: - přiložen měřící protokol;
      Délka: 2m;
      Barva: fialová;
      Druh obalu: PE sáček;
      Hmotnost výrobku: 20g;
      Počet v prodejním balení: 1 / 10

      Produkt manažer:

      SECOMP PC Plus CZ,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva fialová
      Délka 2m
      Délka (m) 2
      Kategorie 50/125µm OM4
      Konektor LC (M)
      Konektor 1 LC (M)
      Konektor 2 LC (M)
      Typ produktu optický patchkabel duplex MM

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.