Košík
0
Porovnání 0

    Produkt je vyřazen!

    Produkt již není v naší nabídce.

    Kontaktujte prosím, manažera produktu:

    SECOMP a.s.

    secomp@secomp.cz

    goobay Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 15m

    Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 15m
     

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.

    Kód
    21.92.8716
    EAN
    4040849957895
    Recyklační příspěvek
    0,10 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    vytiskněte si
    zeptejte se

      Podrobnosti o produktu

      Konektory2x LC(M) - 2x SC(M)
      Kabel2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (ø vlákna 50µm, ø obalu vlákna 125µm)
      ø kabelu: 2,7mm
      třída OM3
      Další informace- přiložen měřící protokol
      Délka15m
      Barvamodrozelená (tyrkysová)
      Druh obaluPE sáček
      Hmotnost výrobku200g

      Podrobnosti o produktu

      Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.;
      Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M);
      Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr  vlákna 50µm, průměr  obalu vlákna 125µm)
                   průměr  kabelu: 2,7mm
                   třída OM3;
      Další informace: - přiložen měřící protokol;
      Délka: 15m;
      Barva: modrozelená (tyrkysová);
      Druh obalu: PE sáček;
      Hmotnost výrobku: 200g

      Produkt manažer:

      SECOMP a.s.,  +420 281 861 849,  secomp@secomp.cz

      Stránky o produktu:

      https://www.secomp.cz/_d7592.html

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva modrozelená (tyrkysová)
      Délka 15m
      Délka (m) 15
      Kategorie 50/125µm OM3
      Konektor SC (M) LC (M)
      Konektor 1 LC (M)
      Konektor 2 SC (M)
      Typ produktu optický patchkabel duplex MM

      K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.