Košík
0
Porovnání 0

    Proč nakupovat u nás

    • Odborná technická podpora online
    • Skladem přes 7 000 položek
    • Osobní odběr na naší adrese
    • Dodaní do 3 h v Praze,
      do 24 h v ČR

    Novinka

    Roline
    Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, OS2, LSOH, 15m

    Duplexní optický single mode kabel s konektory LC - LC.
    Propojení dvou zařízení s konektory LC.

    340,01

    s DPH

    281,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.8786
    CROMO
    Standard HDMI kabel s Ethernetem, HDMI A(M) - HDMI A(M), 7,5m

    Velmi kvalitní HDMI kabel pro vysoké rozlišení, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu. Pro propojení zařízení s vysokým rozlišením (do 4K ).
    Pro propojení zařízení s výstupem HDMI jako je počítač nebo Blu-ray přehrávač s televizorem nebo displejem (se vstupem HDMI). Umožňuje přenos signálu ve vysoké kvalitě i při vysokém rozlišení (FullHD a vyšší). Zároveň umožňuje komunikaci mezi propojenými zařízeními přes Ethernet kanál (pokud obě zařízení tuto funkci podporují).

    1 164,02

    s DPH

    962,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.44.5595
    Value
    Vícenásobná zásuvka 230V/16A, 5x zásuvka DE, CEE 7/7(M) - 5x 7/4(F), 2x USB, vypínač, bílá, 1,5m

    Pětinásobná zásuvka CEE 7/4 (typ F) s vypínačem a napájecím zdrojem USB.

    235,95

    s DPH

    195,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    19.99.1036
    VELCRO
    Stahovácí pásky 13mm, suchý zip, 20cm, 5ks, barevné

    Stahovací páska ze suchého zipu.
    Ideální pro rychlé uspořádání kabelů. Snadná manipulace. Opakovaně použitelná.

    82,28

    s DPH

    68,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    25.16.5542
    Roline
    Napájecí adaptér síťový (230V) - 1x QC 3.0, 24W

    Napájecí adaptér 230V - 3,6 / 5V / 9 / 12V (QC) s konektorem USB.
    Napájení zařízení, které používají jako zdroj napájení USB port. Umožňuje rychlejší nabíjení použitím technologie QC s využitím různých nabíjecích napětí (5, 9, 12V).

    290,40

    s DPH

    240,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    19.11.1024
    Roline
    Optický patchkabel LC/UPC-LC/UPC, 9/125 (single mode), simplex, OS2, LSOH, 5m

    Jednovláknový optický kabel single mode s konektory LC - LC.
    Vhodný zejména pro SFP a SFP+ moduly, které se propojují pouze jedním (simplexním) kabelem (bi-directional).

    209,33

    s DPH

    173,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.8845
    goobay
    Kabel síťový 2pinový prodlužovací, CEE 7/16(M) -CEE 7/16(F) , 2m, černý

    Napájecí prodlužovací kabel dvoužilový.
    Pokud potřebujete prodloužit napájecí dvoužilový kabel, použijte tento kabel.

    90,75

    s DPH

    75,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    19.92.0102
    Roline
    Adaptér USB 3.1 USB C(M) -> DP(F), USB C(F) PD

    USB 3.1 grafický adaptér (výstup DP) s připojením přes konektor USB C. Možnost nabíjení přes adaptér s USB C konektorem.
    Tento adaptér umožňuje připojit k počítači (notebooku, tabletu) další monitor (televizi / projektor) s rozhraním DisplayPort. Na počítači se připojuje do konektoru USB C do kterého je možno konektor zasunout v libovolné poloze. K monitoru se připojuje propojovacím kabelem DP - DP (není součástí dodávky). Adaptér poté funguje jako další grafická karta připojená k počítači. Stávající obraz je tedy možno duplikovat, nebo rozšířit na další monitor. Dopřejte si širší pohled do digitálního světa!.

    854,26

    s DPH

    706,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    12.03.3221

    Speciální nabídka

    goobay
    Headset pro mobilní telefony (iPhone), stereo, mikrofon, 1x tlačítko, plochý kabel, červeno-černé

    Sluchátka - "pecky" s mikrofonem.

    219,01

    s DPH

    181,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    15.92.2822
    Kabel 2x XLR(M) - 2x Cinch(M), 3m

    Nesymetrický propojovací kabel 2x XLR - 2x cinch (RCA).

    225,06

    s DPH

    186,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.98.4912
    Rozdvojka RJ12 6P6C (2xF/1M), béžová

    Rozdvojení (duplikace) RJ12.

    10,89

    s DPH

    9,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.98.1263
    goobay
    Kabel 2xIN Scart(M) - 1xOUT Scart(M), 2+2m

    Audio/video kabel.
    Propojení 2 výstupních zařízení (s konektory Scart) na 1 zařízení se vstupem Scart. Střední konektor Scart musí být zapojen k zařízení, které propojí vstupní a výstupní signály na konektoru -například: IN1 zapojeno do DVD, IN2(střední konektor) zapojeno do videorekordéru - OUT zapojeno do televize.

    13,31

    s DPH

    11,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.92.4232
    Optický patchkabel E2000(APC) - E2000(APC) 9/125(single mode), simplex, 2m

    Simplexní optický kabel s konektory E2000 - E2000.

    141,57

    s DPH

    117,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    21.98.8950
    Roline
    Kabel datový SATA, 1m

    Datový kabel pro Serial ATA.
    Připojení Serial ATA zařízení k Serial ATA řadiči.

    12,10

    s DPH

    10,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.03.1560
    Value
    Držák na smartphone, multifunkční

    Držák na mobilní telefon. Montáž na kulatý profil (trubice).
    Pro jednoduché uchycení mobilního telefonu nebo navigace na trubici (například řidítka kola). Ideální pro uchycení mobilního telefonu na dětský kočárek.

    214,17

    s DPH

    177,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    17.99.1117
    Rozdvojka RJ45 (2xF,1xM), kat.3 (telefonní), béžová

    Rozdvojení (duplikace) RJ45.

    10,89

    s DPH

    9,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.98.1186

    Výprodej

    Value
    Karta Express Card/34 1x RS232 (sériový port), MD9

    Karta Express Card s jedním sériovým portem.

    229,90

    s DPH

    190,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    -9%

    15.99.2147
    19" Optická vana 24x SC včetně kazet, modulární, 1U

    19" optická vana pro zakončení optických kabelů. Otvory pro konektory SC.

    1 040,60

    s DPH

    860,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.00.3514
    Roline
    S/FTP patchkabel kat. 6a, Component Level, 2m, LSOH, žlutý

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb. 100% testovaný na component level.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    114,95

    s DPH

    95,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.1932
    goobay
    Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, 2m

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    181,50

    s DPH

    150,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.9802
    goobay
    Napájecí adaptér síťový (230V) - microUSB, svinovací, 5V/1A, černý

    Napájecí adaptér 230V - 5V s konektorem microUSB.
    Pro napájení zařízení s USB konektorem.

    215,38

    s DPH

    178,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    19.92.2021
    Roline
    S/FTP patchkabel kat. 6a, Component Level, 10m, LSOH, červený

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb. 100% testovaný na component level.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    346,06

    s DPH

    286,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.1927
    Roline
    Kabel Firewire 1394a - 1394a, (4/4), 3m

    Kabel 1394 (FireWire, I.link) s konektory 4piny - 4piny.
    Kabel bez možností napájení po sběrnici.

    47,19

    s DPH

    39,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.02.9330
    Value
    Držák LCD/Plazma displeje, 4 klouby, montáž na zeď, černý, do 50kg

    Držák displeje Plazma nebo LCD s až VESA 600 x 400, rameno 47cm, 4 klouby s montáží na stěnu.

    2 088,46

    s DPH

    1 726,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    17.99.1106

    Rozbaleno

    Clicktronic
    HQ OFC DisplayPort kabel, DP(M) - DP(M), 10m

    Velmi kvalitní DisplayPort kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro propojení zařízení s konektory DisplayPort.

    1 681,90

    s DPH

    1 390,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    11.93.1266

    Zánovní

    Value
    Držák pro zakřivené TV, 5 kloubů, 35kg, montáž na zeď, bílý

    Držák zakřiveného nebo standardního LCD displeje nebo TV s VESA 200 x 200mm - 400 x 400mm, rameno 51,5cm. Montáž na stěnu.
    Držák navržený pro montáž standardních i zakřivených plochých televizí. Díky velkému rozsahu montážních rozměrů pro displeje (VESA 200x200 - VESA 400x400), vyhoví požadavkům na montáž nejrůzněších typů televizí s úhlopříčkou 32 - 55". Jeho 5 kloubů umožňuje dokonalé nastavení televize v prostoru. Základna ramene se montuje na stěnu.
    Nové zboží s drobnou vadou - nejde nasadit střední krytka na pant.

    580,80

    s DPH

    480,00 Kč  

    bez DPH

    Zánovní

    17.93.1149

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.