Košík
0
Porovnání 0

    Proč nakupovat u nás

    • Odborná technická podpora online
    • Skladem přes 3 500 položek
    • Osobní odběr na naší adrese
    • Dodaní do 3 h v Praze,
      do 24 h v ČR

    Novinka

    CROMO
    Tenký High Speed HDMI kabel s Ethernetem, HDMI A(M) - HDMI A(M), 0,5m

    HDMI kabel pro vysoké rozlišení, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu a propojení zařízení pomocí Ethernet kanálu. Pro propojení zařízení s vysokým rozlišením (do 4K ).
    Pro propojení zařízení jako je Blu-ray přehrávač, receiver s dekodérem pro HD zvuk, satelitní HD televize, digitální kabelová televize , nebo DVD přehrávač s televizí s rozlišením FullHD a vyšším. Zároveň umožňuje komunikaci mezi propojenými zařízeními přes Ethernet kanál (pokud obě zařízení tuto funkci podporují).

    527,56

    s DPH

    436,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.44.5530
    CROMO
    USB 2.0 kabel USB A(M) - microUSB B(M), 5m

    Velmi kvalitní USB 2.0 kabel se zlacenými konektory a špičkovou povrchovou úpravou.
    Pro zařízení s konektorem micro USB B (nebo micro USB AB).

    404,14

    s DPH

    334,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.44.8125
    Roline
    DisplayPort kabel v1.3/1.4 (5K), DP(M) - DP(M), 2m

    DisplayPort kabel - pro přenos digitálního audio/video signálu.
    Pro propojení 2 zařízení s Display Port rozhraním. Umožňuje přenos ve vysoké kvalitě.

    268,62

    s DPH

    222,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.04.5811
    Roline
    Kabel USB C(M) -> HDMI A(M), 4K2K@60Hz, 2m

    USB 3.1 grafický adaptér (výstup HDMI) s připojením přes konektor USB C na kabelu.
    Tento kabel umožňuje připojit k počítači (notebooku, tabletu) další monitor (televizi / projektor) s rozhraním HDMI. Na počítači se připojuje do konektoru USB C do kterého je možno konektor zasunout v libovolné poloze. K monitoru se připojuje propojovacím kabelem HDMI - HDMI (není součástí dodávky). Adaptér poté funguje jako další grafická karta připojená k počítači. Stávající obraz je tedy možno duplikovat, nebo rozšířit na další monitor. Dopřejte si širší pohled do digitálního světa!.

    803,44

    s DPH

    664,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.04.5841
    Value
    Kabel síťový UK, BS1363 (typ G) - IEC320 C13, 3m, 10A, černý

    Síťový napájecí kabel s koncovkou pro Spojené království.
    Pokud potřebujete zapojit zařízení k rozvodné síti se zásuvkou typu G(Anglie), použijte tento kabel. Na zařízení (standardní počítače, UPS…) musí být osazeny konektory IEC320 C14 (lichoběžník se svislými kontakty).

    142,78

    s DPH

    118,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    19.99.2019
    Roline
    DisplayPort kabel v1.3/1.4 (5K) (5K), DP(M) - DP(M), 1m

    DisplayPort kabel - pro přenos digitálního audio/video signálu.
    Pro propojení 2 zařízení s Display Port rozhraním. Umožňuje přenos ve vysoké kvalitě.

    244,42

    s DPH

    202,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.04.5810
    Roline
    High Speed HDMI kabel s Ethernetem, HDMI A(M) - HDMI A(M), černostříbrný, 10m

    Velmi kvalitní HDMI kabel pro vysoké rozlišení, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu. Pro propojení zařízení s vysokým rozlišením (do 4K ).
    Pro propojení zařízení s výstupem HDMI jako je počítač nebo Blu-ray přehrávač s televizorem nebo displejem (se vstupem HDMI). Umožňuje přenos signálu ve vysoké kvalitě i při vysokém rozlišení (FullHD a vyšší).

    608,63

    s DPH

    503,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.04.5855
    Value
    Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, ohebné konektory, OM4, 2m

    Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a ohebnými ochranami vlákna za konektory.
    Díky ohebné části na zadní straně konektoru je možno ohnout kabel do požadovaného směru (po ohnutí drží v nastaveném směru).

    335,17

    s DPH

    277,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.99.8792

    Speciální nabídka

    Value
    Externí baterie, Li-pol, 6000mAh

    Záložní baterie (power bank) pro mobilní zařízení.
    Pro nabíjení přenosných zařízení mimo rozvodnou síť.

    594,11

    s DPH

    491,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    19.99.2023
    Value
    Sluchátko s mikrofonem, s regulací, svinovací kabel

    Monofonní sluchátko s regulací hlasitosti a mikrofonem. svinovací kabel, tlačítko pro umlčení mikrofonu.

    43,56

    s DPH

    36,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    15.99.1303
    goobay
    Anténa pro DVB-T  plochá, černá,  30dB

    Vnitřní DVB-T plochá anténa se zesilovačem 30dB.

    383,57

    s DPH

    317,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    77.92.5030
    goobay
    Univerzální napájecí adaptér do auta (12V) 15-24V, max. 6A

    Univerzální napájecí adaptér pro notebooky. Vstupní napětí 12 - 13,8V (auto).
    Pro napájení notebooku v autě.

    458,59

    s DPH

    379,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    19.92.4100
    Value
    Bluetooth stereo sluchátka do ucha, černá

    Sluchátka a mikrofon pro připojení k zařízení pomocí Bluetooth přenosu.

    307,34

    s DPH

    254,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    15.99.1321
    goobay
    Ethernet přepínač 10/100, 5portů

    5 portový Ethernet přepínač pro sítě 10Mbps a 100Mbps.
    Rozbočení datové sítě.

    285,56

    s DPH

    236,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    21.92.3106
    goobay
    Ethernet přepínač 10/100, 8portů

    8 portový Ethernet přepínač pro sítě 10Mbps a 100Mbps.
    Rozbočení datové sítě.

    350,90

    s DPH

    290,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    21.92.3108
    Podložka ergo, gelová, černá, malá

    Podložka pod myš s integrovanou gelovou podložkou pod zápěstí.

    84,70

    s DPH

    70,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    18.98.2012

    Výprodej

    goobay
    Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, OM3, LSOH, 20m

    Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST. Bezhalogenový materiál.

    641,30

    s DPH

    530,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.8829
    Roline
    S/FTP patchkabel kat. 6a, Component Level, 1m, LSOH, modrý

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb. 100% testovaný na component level.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    87,12

    s DPH

    72,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.1951
    Value
    Univerzální napájecí auto adaptér pro notebooky, s USB, 90W

    Univerzální napájecí adaptér pro notebooky. Vstupní napětí 12 - 30V (auto, letadlo).
    Pro napájení notebooku v autě nebo letadle.

    290,40

    s DPH

    240,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    19.99.2013
    goobay
    Napájecí adaptér do auta (12V-24V) - miniUSB, 5V/500mA, svinovací, černý

    Napájecí adaptér 5V/0,5A do konektoru cigaretového zapalovače automobilu s konektorem miniUSB. Rolovací.
    Napájení zařízení, které používají jako zdroj napájení USB port miniUSB5pin.

    55,66

    s DPH

    46,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    19.92.2000
    Roline
    Optický patchkabel SC-SC 62,5/125 (multi mode), duplex, 7m

    Duplexní optický kabel s konektory SC.

    231,11

    s DPH

    191,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.9307
    goobay
    S/FTP patchkabel kat. 6a, LSOH, červený, 5m

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    173,03

    s DPH

    143,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.1861
    Clicktronic
    HQ OFC Kabel cinch(M) - cinch(M), video, 7,5m

    Velmi kvalitní video kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro přenos kompozitního video signálu.

    429,55

    s DPH

    355,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.90.1045
    Clicktronic
    HQ OFC Kabel cinch(M) - cinch(M), video, 3m

    Velmi kvalitní video kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro přenos kompozitního video signálu.

    300,08

    s DPH

    248,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.90.1043

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.