Košík
0
Porovnání 0

    Proč nakupovat u nás

    • Odborná technická podpora online
    • Skladem přes 7 000 položek
    • Osobní odběr na naší adrese
    • Dodaní do 3 h v Praze,
      do 24 h v ČR

    Novinka

    Roline
    GOLD S/FTP patchkabel kat. 6a, 10m, černo-zlatý

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    346,06

    s DPH

    286,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.2187
    Roline
    Stojan pod monitor, skleněný, obdélník

    Stolek na monitor nebo televizii, skleněný, obdélníkový.
    Elegantní, nízký stolek z temperovaného skla, určený jako podstavec pod televizi, nebo jinou elektroniku.

    385,99

    s DPH

    319,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    17.02.3376
    goobay
    Kabel anténní, plochý (2,5mm) pro průchod oknem, F(F) - F(F), 20cm

    Plochý kabel pro průchod rámem okna nebo dveří.
    Pro jednoduchý prostup anténního kabelu oknem / dveřmi bez nutnosti vrtání.

    48,40

    s DPH

    40,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.92.4490
    CROMO
    Standard HDMI kabel s Ethernetem, HDMI A(M) - HDMI A(M), 7,5m

    Velmi kvalitní HDMI kabel pro vysoké rozlišení, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu. Pro propojení zařízení s vysokým rozlišením (do 4K ).
    Pro propojení zařízení s výstupem HDMI jako je počítač nebo Blu-ray přehrávač s televizorem nebo displejem (se vstupem HDMI). Umožňuje přenos signálu ve vysoké kvalitě i při vysokém rozlišení (FullHD a vyšší). Zároveň umožňuje komunikaci mezi propojenými zařízeními přes Ethernet kanál (pokud obě zařízení tuto funkci podporují).

    1 177,33

    s DPH

    973,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.44.5595
    Value
    PoE tester a detector

    Jednoduchý tester napájená POE v instalaci. Po zapojení do obvodu zobrazuje napájení pomocí LED indikátorů.

    217,80

    s DPH

    180,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    13.99.3009
    Value
    Keystone spojka HDMI A(F) - HDMI A(F)

    Keystone spojka HDMI kabelů.

    73,81

    s DPH

    61,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    25.99.8208
    Roline
    Stojan pod monitor, skleněný, trojúhelník

    Stolek na monitor nebo televizii, skleněný, trojúhelníkový.
    Elegantní, nízký stolek z temperovaného skla, určený jako podstavec pod televizi, nebo jinou elektroniku.

    364,21

    s DPH

    301,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    17.02.3377
    Lindy
    Rozdvojka síťového kabelu, CEE 7/7(M) - IEC320 C13 + C5, 2m, černá

    Síťový napájecí kabel s rozdvojením.
    Univerzální přístrojový kabel s možností připojení jak zařízení s konektory IEC320 C14 (lichoběžník se svislými kontakty), tak s konektory IEC320 C6 (kulaté kontakty do trojúhelníku).

    249,26

    s DPH

    206,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    19.44.1250

    Speciální nabídka

    Clicktronic
    HQ OFC Kabel cinch(M) - 2x cinch(M), audio, 7,5m

    Velmi kvalitní Y audio kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro připojení aktivního subwooferu ke stereo vstupu.

    532,40

    s DPH

    440,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.90.1054
    Roline
    Přepínač počítačů (USB+PS/2 Klávesnice a Myš, VGA, Audio) 2:1, USB + PS/2, +USB 2.0 hub (CS-1732B)

    Přepínač pro ovládání 2x počítačů (klávesnice, video, myš, audio) z jednoho stanoviště s OSD. Je možno připojit PC s USB i PS/2 klávesnicí (volí se použitím příslušného kabelu). Konektory pro připojení 2 USB zařízení.

    2 286,90

    s DPH

    1 890,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    14.01.3232
    goobay
    Dotykové pero pro kapacitní dotykové obrazovky, stříbrné

    Dotykové pero (stylus ) pro kapacitní dotykové displeje. S integrovaným kuličkovým perem.
    Pro ovládání zařízení s dotykovým kapacitním displejem, například iPad, iPhone, iPod, Sony, Samsung Nintendo DS, navigace (TomTom, Navigon ...).

    104,06

    s DPH

    86,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    19.92.5201
    Kabel 2x XLR(M) - 2x Cinch(M), 3m

    Nesymetrický propojovací kabel 2x XLR - 2x cinch (RCA).

    225,06

    s DPH

    186,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.98.4912
    Value
    Bluetooth stereo sluchátka do ucha, černá

    Sluchátka a mikrofon pro připojení k zařízení pomocí Bluetooth přenosu.

    307,34

    s DPH

    254,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    15.99.1321
    goobay
    Kabel 2xIN Scart(M) - 1xOUT Scart(M), 2+2m

    Audio/video kabel.
    Propojení 2 výstupních zařízení (s konektory Scart) na 1 zařízení se vstupem Scart. Střední konektor Scart musí být zapojen k zařízení, které propojí vstupní a výstupní signály na konektoru -například: IN1 zapojeno do DVD, IN2(střední konektor) zapojeno do videorekordéru - OUT zapojeno do televize.

    13,31

    s DPH

    11,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.92.4232
    goobay
    Napájecí adaptér síťový (230V) - USB 5V / 1A, černý

    Napájecí adaptér 230V - 5V s konektorem USB.
    Napájení zařízení, které používají jako zdroj napájení USB port.

    113,74

    s DPH

    94,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    19.92.2047
    goobay
    S/FTP patchkabel kat. 6a, LSOH, 5m

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    96,80

    s DPH

    80,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    21.92.0865

    Výprodej

    goobay
    Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, 3m

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    192,39

    s DPH

    159,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.9803
    goobay
    Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, 2m

    Duplexní optický kabel s konektory ST - SC.

    181,50

    s DPH

    150,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.9802
    goobay
    Optický patchkabel SC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM2, 20m

    Duplexní optický kabel s konektory SC - SC.

    435,60

    s DPH

    360,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.9920
    Roline
    S/FTP patchkabel kat. 6a, Component Level, 1m, LSOH, žlutý

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb. 100% testovaný na component level.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    87,12

    s DPH

    72,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.1931
    Roline
    Optický patchkabel SC-SC 50/125 (multimode), duplex, 5m

    Duplexní optický kabel s konektory SC.

    298,87

    s DPH

    247,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.9905
    Roline
    Optický patchkabel SC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 0,5m

    Duplexní optický kabel s konektory SC.

    227,48

    s DPH

    188,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.9900
    goobay
    Napájecí adaptér do auta (12V-24V) - miniUSB, 5V/500mA, svinovací, černý

    Napájecí adaptér 5V/0,5A do konektoru cigaretového zapalovače automobilu s konektorem miniUSB. Rolovací.
    Napájení zařízení, které používají jako zdroj napájení USB port miniUSB5pin.

    52,03

    s DPH

    43,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    19.92.2000
    goobay
    Optický patchkabel SC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM4, 3m

    Duplexní optický kabel OM4 s konektory SC- SC. Bezhalogenový materiál.

    221,43

    s DPH

    183,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.92.8803

    Rozbaleno

    Clicktronic
    HQ OFC DisplayPort kabel, DP(M) - DP(M), 10m

    Velmi kvalitní DisplayPort kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro propojení zařízení s konektory DisplayPort.

    1 681,90

    s DPH

    1 390,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    11.93.1266

    Zánovní

    Value
    Držák pro zakřivené TV, 5 kloubů, 35kg, montáž na zeď, bílý

    Držák zakřiveného nebo standardního LCD displeje nebo TV s VESA 200 x 200mm - 400 x 400mm, rameno 51,5cm. Montáž na stěnu.
    Držák navržený pro montáž standardních i zakřivených plochých televizí. Díky velkému rozsahu montážních rozměrů pro displeje (VESA 200x200 - VESA 400x400), vyhoví požadavkům na montáž nejrůzněších typů televizí s úhlopříčkou 32 - 55". Jeho 5 kloubů umožňuje dokonalé nastavení televize v prostoru. Základna ramene se montuje na stěnu.
    Nové zboží s drobnou vadou - nejde nasadit střední krytka na pant.

    580,80

    s DPH

    480,00 Kč  

    bez DPH

    Zánovní

    17.93.1149

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.