Košík
0
Porovnání 0

    Proč nakupovat u nás

    • Odborná technická podpora online
    • Skladem přes 7 000 položek
    • Osobní odběr na naší adrese
    • Dodání do 3 h v Praze,
      do 24 h v ČR

    Novinka

    Value
    USB redukce USB 2.0 A(M) -> USB C(F),  černá

    Redukce z konektoru USB 3.0 A na USB C.
    Tato redukce slouží pro připojení zařízení s konektorem USB C (kabel s USB C) k počítači s konektorem USB 3.0 A. Podporuje jak nabíjení, tak přenos dat dle standardu USB 3.1 (10Gbps).

    84,70

    s DPH

    70,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    12.99.2995
    Roline
    Optický patchkabel E2000(UPC) - LC(UPC), 50/125 (multimode), LSOH, duplex, OM4, 2m

    Duplexní optický kabel OM4 s konektory LC a E2000 (LSH).

    627,99

    s DPH

    519,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.15.9472
    goobay
    Optický přepínač 2:1 S/PDIF

    Přepínač digitálního optického audio signálu.
    Pro přepínání 2 zdrojů audio signálu na 1 přijímač

    827,64

    s DPH

    684,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    12.92.2052
    Value
    Držák PC pod desku stolu/na zeď, černý, do 10kg

    Držák na počítač montovaný pod desku stolu, nebo na zeď.
    Pro snadné upevnění základní jednotky počítače pod desku stolu, na boční stranu stolu, nebo na zeď. V případě montáže pod desku stolu umožňuje otáčení připevněného počítače.

    730,84

    s DPH

    604,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    17.99.1501
    Redukce HDMI A(F) - microHDMI(M), lomená nahoru, zlacená

    Redukce pro přechod z HDMI kabelu na micro HDMI konektor. Lomená o 90° nahoru.
    Tam kde není dostatek místa za přístrojem pro přímý kabel HDMI.

    139,15

    s DPH

    115,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    12.42.3002
    goobay
    High Speed HDMI kabel s Ethernetem, HDMI M - microHDMI D(M), 5m

    Kvalitní HDMI kabel pro vysoké rozlišení, který umožňuje přenos digitálního obrazového i zvukového signálu a propojení zařízení pomocí Ethernet kanálu. Pro propojení zařízení s vysokým rozlišením (do 4K ).
    Pro propojení zařízení jako je Blu-ray přehrávač, receiver s dekodérem pro HD zvuk, satelitní HD televize, digitální kabelová televize , nebo DVD přehrávač s televizí s rozlišením FullHD a vyšším. Zároveň umožňuje komunikaci mezi propojenými zařízeními přes Ethernet kanál (pokud obě zařízení tuto funkci podporují).

    211,75

    s DPH

    175,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    11.92.5586
    SFP GBIC modul (mini GBIC)  LX/LC, Single Mode, 1310nm, Cisco kompatibilní, 20 km (SFP-G-LR20-CIS)

    SFP GBIC (mini GBIC) modul pro optickou síť 1000BaseT-LX10.
    Zásuvný modul pro připojení optické sítě s konektory LC.

    477,95

    s DPH

    395,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    21.01.3502
    Value
    USB 2.0 aktivní prodlužovací adaptér  USB C(M) - USB A(F), 15m

    USB 2.0 aktivní prodlužovací adaptér 10m s připojením přes USB C konektor.
    Pro prodloužení USB sběrnice nad 10m.

    520,30

    s DPH

    430,00 Kč  

    bez DPH

    Novinka

    12.99.1113

    Speciální nabídka

    Value
    Držák na smartphone, multifunkční

    Držák na mobilní telefon. Montáž na kulatý profil (trubice).
    Pro jednoduché uchycení mobilního telefonu nebo navigace na trubici (například řidítka kola). Ideální pro uchycení mobilního telefonu na dětský kočárek.

    214,17

    s DPH

    177,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    17.99.1117
    Value
    Sluchátko s mikrofonem, s regulací, svinovací kabel

    Monofonní sluchátko s regulací hlasitosti a mikrofonem. svinovací kabel, tlačítko pro umlčení mikrofonu.

    43,56

    s DPH

    36,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    15.99.1303
    goobay
    Napájecí adaptér síťový (230V) - iPad/iPod/iPhone, 5V/2,1A, bílý

    Napájecí adaptér 230V - 5V/2,1A pro iPad / iPod / iPhone.
    Především pro napájení iPad a iPad 2, který vyžaduje až 2,1A.

    - iPhone 2G,iPhone 3G, iPhone 3Gs, iPhone 4
    - iPod nano (1., 2., 3., 4. a 5. generace)
    - iPod mini (1. a 2. generace)
    - iPod touch (1. a 2. generace)
    - iPod classic (3., 4., 5. a 6 generace)
    - iPod Video (30GB, 60GB, 80GB)
    - iPod Photo.

    84,70

    s DPH

    70,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    19.92.2033
    Lindy
    Kabel prodlužovací MD37 - FD37, 2m

    Prodlužovací datový kabel s konektory D-Sub 37.

    375,10

    s DPH

    310,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.44.3037
    goobay
    DVI kabel, DVI-D(M) - DVI-D(M), dual link, s ferity, zlacené kontakty,5m

    DVI kabel pro digitální přenos obrazu s možností přenosu 2 kanálů. S feritovými filtry na obou koncích.
    Pro připojení displejů s vysokým rozlišením (full HD a vyšší) s DVI konektorem.

    211,75

    s DPH

    175,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    11.92.5585
    goobay
    Kabel anténní (redukce) RP-SMA(M) - SMA(M), 0,15m

    Anténní kabel WiFi.
    Vnitřní zařízení -> vnitřní anténa.

    108,90

    s DPH

    90,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    21.92.1645
    Lindy
    Spojka DisplayPort DP(F) - DP(F)

    DisplayPort redukce (spojka).
    Pro spojení dvou DisplayPort kabelů.

    346,06

    s DPH

    286,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.44.3010
    Spojka RJ45 (2xF), kat. 3 (telefonní), béžová

    Prvek umožňující spojení 8-žilových kabelů kategorie 3 s osazenými konektory RJ45.

    9,68

    s DPH

    8,00 Kč  

    bez DPH

    Speciální nabídka

    12.98.3031

    Výprodej

    Kompaktní zářivka, E27, 2700K, 11W, baňka, 530lm

    Úsporná kompaktní zářivka.

    26,62

    s DPH

    22,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    -50%

    40.92.0246
    Lindy
    Modul 25x50 - DisplayPort, spojka 90°

    Modul 25 x 50mm se spojkou VGA konektorů.

    429,55

    s DPH

    355,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    25.44.0164
    Value
    USB 2.0 kabel pro iPhone/iPod/iPad, 65cm, bílý

    USB kabel pro připojení IPOD nebo IPHONE.

    56,87

    s DPH

    47,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.99.8301
    Roline
    S/FTP patchkabel kat. 6a, 7m

    Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb.
    Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač.

    209,33

    s DPH

    173,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.0866
    goobay
    Kabel VGA MD15HD -> 3x Cinch (M), RGB, 5m

    Kabel pro komponentní video.
    Pro zařízení s VGA vstupem / výstupem s podporou funkce přenosu komponentního signálu (YPbPr). Určen převážně pro propojení video projektorů s funkcí přenosu komponentního videa přes VGA konektor.

    89,54

    s DPH

    74,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    11.92.4015
    Roline
    Adaptér USB 2.0 -> HDMI

    USB grafický adaptér (HDMI).
    Připojení dalšího zobrazovacího adaptéru k PC, možno připojit až 6 adaptérů.

    1 318,90

    s DPH

    1 090,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    12.02.1036
    Roline
    Optický patchkabel MTRJ-MTRJ 62,5/125 (multi mode), duplex, 2m

    Duplexní optický kabel s konektory MTRJ.

    84,70

    s DPH

    70,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.8972
    Roline
    Optický patchkabel SC-SC 62,5/125 (multi mode), duplex, 7m

    Duplexní optický kabel s konektory SC.

    148,83

    s DPH

    123,00 Kč  

    bez DPH

    Výprodej

    21.15.9307

    Rozbaleno

    Clicktronic
    HQ OFC DisplayPort kabel, DP(M) - DP(M), 10m

    Velmi kvalitní DisplayPort kabel řady Clicktronic Casual.
    Pro propojení zařízení s konektory DisplayPort.

    1 681,90

    s DPH

    1 390,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    11.93.1266
    Clicktronic
    HQ Optický kabel Toslink TOS(M) - TOS(M), 15m + redukce na optický jack3,5M

    Špičkový Toslink kabel s redukcí na optický jack 3,5mm z řady Clicktronic Advanced.
    Pro propojení dvou zařízení s optickým vstupem a výstupem.

    532,40

    s DPH

    440,00 Kč  

    bez DPH

    Rozbaleno

    -34%

    11.93.6137

    K provozování našeho webu www.secomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.